محمد پروین

آخرین وضعیت محمد پروین از زبان خانواده

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1399کد مطلب : 74236زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد پروین پسر اسطوره فوتبال ایران که این روزها به کرونا مبتلا شده، به زودی از بیمارستان مرخص می شود.

آخرین وضعیت محمد پروین

خبرآنلاین:چند روز پیش بود که خبر ابتلای محمد پروین پسر علی پروین اسطوره فوتبال پرسپولیس به کرونا منتشر شد. البته ابتدا گمان می کردند این وضعیت خیلی حاد باشد اما وقتی با محمد پروین تماس گرفتیم تا از او درباره آخرین وضعیتش سوال کنیم تلفن همراهش خاموش بود. 

به همین دلیل با آرش فرزین، داماد علی پروین که در این روزها کنار محمد بوده تماس گرفتیم تا از او درباره شرایط محمد پروین سوال کنیم. فرزین به جام جم می گوید حال او خوب است و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد. 

اوضاع محمد چطور است؟خیلی ها نوشته بودند که کرونا یقه پسر سلطان را هم گرفت. 

بیماری با کسی شوخی ندارد. فرقی هم نمی کند که آدم چه کسی باشد. مریضی مریضی است و محمد بنده خدا هم حالا در بیمارستان بستری است. 

کرونا بود یا...؟ 

آن طور که پزشکان گفتند درجه خیلی پایینی از کرونا و بیشتر آنفلوآنزا. آن چیزی که خیلی ها فکرش را می کردند نبود و نیست. به قول پزشکان 10 درصد از بیماری محمد شبیه به علائم کرونا بود. محمد حساسیت دارد و این حساسیت فصلی است. خدا را شکر مشکل خاصی ندارد. 

اجازه ملاقات می دهند؟ 

والا یکی دو روز قبل حاج خانم (مادر محمد) هم تا بیمارستان آمدند اما اجازه ملاقات از نزدیک به هیچ کسی نمی دهند. 

چه زمانی از بیمارستان مرخص می شود؟ 

قرار بود امروز از بیمارستان مرخص شود اما علی آقا برای اطمینان بیشتر از پزشکان خواستند تا محمد یک روز دیگر در بیمارستان بماند. ان شاءا... و به امید خدا او روز یکشنبه از بیمارستان مرخص می شود. 

علی آقا حسابی نگران بودند. 

به هر حال ایشان پدر هستند و محمد هم تک پسر این خانواده. خدا را شکر که مشکل خاصی نبود و محمد فردا از بیمارستان مرخص می شود.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت محمد پروین از زبان خانواده

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
وبگردی