سینا شفیعی
سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش 3 است که اگر مایلید درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش کیست

پخش سومین فصل سریال ستایش از 22 شهریورماه آغاز شد و علاوه بر بازیگران دو فصل قبل بازیگران جدیدی هم به این سریال اضافه شدند و به ایفای نقش پرداختند.

سینا شفیعی یکی از بازیگرانی است که در فصل سوم به سریال ستایش پیوست و ایفاگر نقش حمید در این سریال شد.

با سینا شفیعی بازیگر سریال ستایش بیشتر آشنا شوید

فصل سوم سریال ستایش با محوریت داستان پری سیما برادرزاده و هووی انیس و زیاده خواهی هایش روی آنتن رفت و یکی از شخصیت های جدیدی که در این فصل به این مجموعه اضافه شد شخصیت حمید راننده پری سیما و همدست او در نقشه های پلید حذف آدم های اطراف است.

سینا شفیعی و فریبا نادری

فریبا نادری و سینا شفیعی در سریال ستایش 3 

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش است که تجربه همکاری با سعید سلطانی را پیش از ستایش در سریال در جستجوی آرامش دارد.

سینا شفیعی

سینا شفیعی در سریال در جستجوی آرامش

این بازیگر جوان کشورمان بازیگری را با تئاتر از حدود 15 سال پیش آغاز کرد و اولین بار با نقش سیامک در سریال در جستجوی آرامش به کارگردانی سعید سلطانی آغاز کرد و بعد از آن در سریال راه و بیراه ساخته داوود بیدل به ایفای نقش پرداخت.

سینا شفیعی

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش

تجربه دیگری بازیگری او مربوط به بازی در نقش وکیل در سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان بود و همین آشنایی با سعید ملکان راه را برای انتخاب بعدی او در سینما باز کرد و بازیگر فیلم سینمایی روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان شد.

سینا شفیعی

سینا شفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر

حضور سینا شفیعی در تئاتر به نسبت سینما و تلویزیون پررنگ تر بود و این بازیگر کشورمان تابحال نمایشنامه های زیادی را به نگارش درآورد و کارگردانی آنها را برعهده داشت و در جشنواره های مختلف حضور داشت.

سینا شفیعی

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش

فصل سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی هر شب ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

سینا شفیعی از نهنگ آبی و در جستجوی آرامش تاستایش+تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
برچسب : سریال ستایش
وبگردی