پایتخت 5

خبر جدید هومن حاجی عبداللهی از پایتخت 5

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1395کد مطلب : 43194زمان مطالعه : 2 دقیقه
هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال پایتخت درباره تست گریم و زمان تصویر برداری پایتخت 5 توضیحاتی میدهد و میگوید پایتخت 5 بهترین سریال میشود.

زمان تست گریم و تصویربرداری پایتخت 5

پایتخت ، نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری است که برای شبکه یک سیما تولید و نخستین قسمت آن در نوروز 1390 از همین شبکه پخش شد. در ادامه با توجه به استقبال مردمی از این سریال، سری دوم آن در ایام نوروز 1392 ، سری سوم در سال 1393 و نهایتاً پایتخت 4 در ماه رمضان 1394 پخش گردید.

هومن حاجی عبداللهی درباره سریال «پایتخت» و ویژگی های آن بیان کرد که قول می دهد این فصل از سریال بهترین کار خواهد شد.

هومن حاجی عبداللهی درباره «پایتخت 5» و نحوه حضورش در این سریال گفت:ما هنوز تست گریم نرفتیم و من اطلاعی از جزییات این سریال ندارم.

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در پایتخت

وی ادامه داد:قرار است از نیمه بهمن تست گریم داشته باشیم و از اوایل اسفند تصویربرداری سریال آغاز شود. جز این دیگر اطلاعی از فیلمنامه و حتی نقشم ندارم.

بازیگر پایتخت درباره جذابیت های فصل پنجم پایتخت برای مخاطبان بیان کرد:«پایتخت» همیشه می تواند جذاب باشد. مردم چهار سری قبلی را دیدند و دوست داشتند و تنها چیزی که همشه مطالبه می کنند ادامه سریال «پایتخت» است.

وی درباره ویژگی های این سریال اظهار کرد:«پایتخت» داستانی ساده و روان دارد و قصه ای عامیانه است، به همین دلیل است که مردم می بینند و دنبالش می کنند. علاوه بر این ها بازیگران و کارگردان این سریال هم به خوبی کار خود را انجام می دهند.

تست گریم

هومن حاجی عبداللهی بازیگر پایتخت 5

حاجی عبداللهی درباره ساخت سریال هایی که به سری های دوم و سوم می رسد، گفت:ساخت سریال هایی که چند فصل داشته باشد بسیار سخت و وحشتناک است. بسیاری از سریال ها به این ترتیب ساخته شدند که نه مردم آنها را دنبال کردند و نه خود عوامل راضی بودند اما خدا را شکر این اتفاق برای «پایتخت» رخ نداد.

این گوینده، مجری و بازیگر درباره ایده هایی که برای «پایتخت 5» دارد، یادآور شد:ما ایده های خود را با محسن تنبانده مطرح می کنیم و او هم فردی است که اگر ایده ای باشد استقبال می کند و بیشتر کار ما به صحنه برمی گردد.

وی در پایان درباره سری پنجم «پایتخت» اظهار کرد:من قول می دهم عوامل این سریال کاری بکنند که «پایتخت 5» بهترین فصل از «پایتخت» باشد. هرچند که در هر فصل بچه ها بهترین کارشان را رقم می زنند.

فصل پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و به نویسندگی محسن تنابنده برای ماه رمضان 96 ساخته می شود.

خبر جدید هومن حاجی عبداللهی از پایتخت 5

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
برگرفته از مهر -/ح
وبگردی