هومن حاجی عبداللهی
“هومن حاجی عبداللهی” بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری جالب از گریمش در پایتخت 2 تا پایتخت 5 به روز کرد.

گریم های جالب هومن حاجی عبداللهی از پایتخت 2 تا 5

سریال پرمخاطب پایتخت قرار است که نوروز 97 روی آنتن تلویزیون برود . هومن حاجی عبداللهی بازیگری که از فصل دوم سریال پایتخت با این مجموعه همراه شده است در فصل پنجم این سریال نیز حضور دارد.

رونمایی از هومن حاجی عبداللهی از گذشته تا امروز در پایتخت

هومن حاجی عبداللهی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری از گریم های متفاوتش در سریال پایتخت نوشت :خبرهایی هم از این روزای من برای دوستان پی گیر

این روزا مشغول بازی در یک سریال شش قسمتی پلیسی هستم به کارگردانی احمد کاوری

هومن حاجی عبداللهی

گریم های هومن حاجی عبداللهی در پایتخت

نوروز هم پایتخت پنج پخش میشه ان شاءالله

شاید پیشونی سفید دو هم اکران نوروزی بگیره،شااااید...

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

محسن تنابنده، احمد مهران فر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی اصل، مجتبی و مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و ... از بازیگران فصل پنجم سریال پایتخت هستند.

سریال پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری با مشارکت سازمان هنری اوج اواسط اردیبهشت ماه با ضبط نماهای هوایی از منطقه شیرگاه استان مازندران کلید خورد.

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در پیشونی سفید

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:اختاپوس از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروایی می کند. او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آن ها بل بله را به خدمت گرفته اما آهوها با نقشه ای پیشونی سفید را از قلعه فرار می دهند. از سوی دیگر مادر پیشونی سفید برگشته تا آهو را از سالار یعنی پدر خوانده اش پس بگیرد و پیشونی سفید به دلیل رنجش از سالار، می خواهد پیش مادرش بازگردد اما...

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در سریال دختر گمشده

سریال تلویزیونی دختر گمشده به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی سعید کمانی با بازی ماه چهره خلیلی ، شهرزاد کمال زاده ، کوروش تهامی ، هدایت هاشمی و هومن حاجی عبداللهی در حال تصویربرداری است.

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال پایتخت

هومن حاجی عبداللهی فعالیت خود،در تلویزیون را از سال 1371 با سریال سیاهی لشکر آغاز کرد و با سریال های بیمار استاندارد ، آقا و خانم سنگی ، علی البدل و پایتخت از فصل دوم تا پنجم در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شده است.

عکس های جدید هومن حاجی عبداللهی از سریال پایتخت

4.635
این مطلب مفید بود ؟323
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی