کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

آموزش ترفند کاهش “مصرف اینترنت اینستاگرام”

کد مطلب : 31895تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که شاید تاکنون با آن در اینستاگرام روبرو شده اید، مصرف بیش از حد اینترنت می باشد که در این گزارش با کاهش “مصرف اینترنت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.

چگونه مصرف اینترنت اینستاگرام را کم کنیم؟

امروزه با کمی جستجو در معتبرترین فروشگاه های آنلاین اپلیکیشن های اندرویدی یا IOS شاهد برنامه های بیش از حدی خواهید بود که توسط کاربران مختلف دانلود و مورد استفاده قرار می گیرند و هر یک از آنها به نحوی نیازهای گوناگون هر یک از کاربران را برطرف می کنند و با این حال می توان به وجود بازه آماری بسیار بزرگی از اپلیکیشن ها در زمینه های مختلف اشاره کرد.

با این حال برنامه های خاصی وجود دارند که میلیون بار در طول تاریخ آپلود آنها در این فروشگاه ها می گذرد که باز هم در طول روز چندین هزار دانلود و بازدید را به خود اختصاص داده اند. در میان این برنامه ها می توان به برنامه های مجازی و شبکه های اجتماعی آنلاین اشاره کرد که بسیار کارآمد و مناسب هستند و در طول روز چندین میلیون کاربر از آنها استفاده می کنند.

کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

برای مثال می توان به اینستاگرام اشاره کرد که یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی در سطح جهان می باشند و روزانه تعداد زیادی از ما زمان خود را صرف بررسی و چک کردن این شبکه مجازی می کنیم! این بصورتی است که بعد از یک خواب عمیق، زمانیکه بیدار می شویم، اولین کاری که می کنیم بررسی کردن این شبکه مجازی می باشد.

اما از مهم ترین دغدغه های هر یک از کاربران در استفاده از این صفحه مجازی، استفاده بیش از حد اینترنت توسط برنامه اینستاگرام می باشد که شاید شما کاربری هستید که در طول ماه های گذشته یک بسته چند گیگابایتی از اپراتور خریداری می کردید و بعد از نصب اینستاگرام مصرف داده های شما بیش از حد افزایش یافته است. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با ترفند کاهش مصرف اینترنت در اینستاگرام بصورت قدم به قدم آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه : قبل از انجام این فرایند توصیه می شود آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید.

در قدم اول از طریق منو کاربری وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس به پروفایل خود بروید و گزینه 3 خط افقی از بالا سمت راست انتخاب کنید . هم اکنون گزینه Settings را از انتهای صفحه انتخاب کنید.

ترفندهای اینستاگرامی

قدم دوم؛هم اکنون گزینه Account را از تنظیمات اینستاگرام انتخاب کنید.

مصرف اینترنت اینستاگرام

قدم سوم؛ اینک باید در این مرحله گزینه Cellular data use را انتخاب کنید که در تصویر ذیل مشخص شده است.

اینترنت اینستاگرام

قدم چهارم؛ اینک شما به مرحله آخر رسیدید و باید در این مرحله گزینه غیر فعال Data saver را به حالت روشن در بیاورید. هم اکنون قابلیت کاهش مصرف دیتا اینستاگرام شما فعال شده است و دیگر مصرف قابل توجهی نخواهید داشت و به میزان چشمگیری کاهش مصرف اینترنت خواهید داشت.

ویژگی های اینستاگرام

آموزش ترفند کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

3.4147
این مطلب مفید بود ؟9948
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
فرناز1398-01-10
من قبلا این قسمت میرفتم بعد از فعال کردن این گزینه ک گفتین چنتا گزینه برام میومد ک انتخاب میکردم بعد دیگه هیچ کلیپی برام تا خودم نمیخواستم فعال نمیشد. اما بعداز حذف و نصب دوباره اون گزینه رفتن... قبلا هم بین دوستام فقط گوشی من اینجوری میشد اما الان نمیتونم نمیدونم چی شده
247
وبگردی