محمدرضا آهنج

محمدرضا آهنج با هست و نیست به تلویزیون می آید

تاریخ انتشار : 3 آبان 1395کد مطلب : 38529زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا آهنج قرار است مجموعه تلویزیونی «هست و نیست» را به تهیه کنندگی محسن شایانفر برای تلویزیون کارگردانی کند.

سریال جدید محمدرضا آهنج در راه است

محمدرضا آهنج که فعالیت هنری را با عکاسی، ساخت مستند و همچنین کلیپ از سال 1362 آغاز کرده و در ساخت چندین فیلم سینمایی، مجموعه تلویزیونی، نماهنگ و داستانی فعالیت مستمری داشته است.

سوابق هنری محمدرضا آهنج عبارتند از :فیلم معما، فیلم زخم زیتون، سریال سایه آفتاب، فیلم بهشت منتظر می ماند، سریال به دنیا بگویید بایستد ، فیلم ﺳﻜﻮت ، فیلم سرقتفیلم روزهای آشفته من ، فیلم خواب زمین، سریال ملکوت ، سریال راستش را بگو، فیلم راهی عاشق، فیلم عملیات پایتخت و ...

محمدرضا آهنج قرار است مجموعه تلویزیونی «هست و نیست» را به تهیه کنندگی محسن شایانفر برای تلویزیون کارگردانی کند.

محسن شایانفر تهیه کننده تلویزیون، با اشاره به جدیدترین وضعیت سریال «هست و نیست» ، گفت:از چندی پیش بازنویسی مجموعه «هست و نیست» به کارگردانی محمدرضا آهنج شروع شده است. در حال حاضر همه لوکیشن ها این مجموعه انتخاب شده و در مرحله انتخاب بازیگران و دیگر عوامل مجموعه هستیم.

وی با اشاره به اینکه همه لوکیشن های مجموعه در تهران است، توضیح داد:تا کنون امین تارخ، شقایق فراهانی و بهاره افشاری به عنوان نخستین بازیگران پروژه انتخاب شدند و با آنها قرارداد بسته ایم و مشغول انتخاب دیگر بازیگران این سریال هستیم.

محمدرضا آهنج

سریال جدید محمدرضا آهنج با نام هست و نیست به بیان دغدغه های اجتماعی میپردازد

این مجموعه به سبک زندگی ایرانی اسلامی می پردازد و تصویرگر چند خانواده از طبقات اجتماعی مختلف است. علی حدادی، سرپرست نویسندگان این سریال است. ساناز اسدی، علی اکبر حیدری و رافعه رستمی نویسندگان این مجموعه هستند.
 
گرچه قصه در تهران می گذرد، اما داستان در هر جای ایران می تواند بگذرد. در این مجموعه به دغدغه های اجتماعی و اقتصادی مردم پرداخت می شود.
هست و نیست داستان احمد و ناصررا روایت می کند که دوستی آن ها به سال های کودکی در محله سرچشمه تهران بازمی گردد و آنها بعداً به واسطه ازدواج با دو خواهر با هم فامیل شده اند. اما کم کم راهشان از هم جدا شده؛ ناصر به دلیل میل سیری ناپذیرش به پیشرفت مالی، اکنون مرد ثروتمندی است که هر جا لازم بوده قانون و اخلاق را زیر پا گذاشته است. احمد، اما برخلاف ناصر، زندگی معمولی و سالمی برای خود و خانواده اش ساخته است. هرچند از تفاوت سطح زندگی اش در مقایسه با رفاه زندگی ناصر، در درون شرمنده است و احساس شکست می کند. این احساس باعث وسوسه احمد می شود و احمد پا به راه جدیدی می گذارد که ...

عوامل پشت صحنه این سریال عبارتند از مدیر تصویربرداری:حسین ناظریان، صدابردار:محمد شاهوردی، طراح صحنه و لباس:غفار رضایی، طراح گریم:آرمین اسماعیلی، مدیر تولید:عباس دقاقی، دستیار اول کارگردان:داود بابایی، عکاس:هانیه رستمی و منشی صحنه:بهاره حسینی.

مجموعه «هست و نیست» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی محمدرضا آهنج در 26 قسمت 45 دقیقه ای در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی تولید می شود.

محمدرضا آهنج با هست و نیست به تلویزیون می آید

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
وبگردی