محسن تنابنده و احمد مهرانفر

سنگ تمام احمد مهرانفر برای تولد محسن تنابنده

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1399کد مطلب : 16719زمان مطالعه : 2 دقیقه
احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت با دلنوشته ای احساسی تولد محسن تنابنده را تبریک گفت.

تبریک احمد مهرانفر برای تولد محسن تنابنده

امروز 26 فروردین ماه همزمان با سالروز تولد محسن تنابنده بازیگر،کارگردان و نویسنده کشورمان است و احمد مهرانفر با انتشار پستی سالروز تولد دوست و همکارش را تبریک گفت.

احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت سالهاست که با محسن تنابنده آشنا است و در شش فصل سریال پایتخت در کنار او به ایفای نقش پرداخت و زوج هنری محبوب سریال پایتخت را تشکیل دادند.

تبریک خاص روز تولد محسن تنابنده توسط احمد مهرانفر

احمد مهرانفر با انتشار دلنوشته ای احساسی سالروز تولد محسن تنابنده را تبریک گفت.

در پست منتشر شده توسط احمد مهرانفر آمده است:

منظور از سولمِیت چیه؟ امم،خب مثل دوست صمیمیته ولی بیشتر .... سولمیت کسیِ که بیشتر از همه تو رو میشناسه ، کسی که تو رو شخص بهتری میکنه... درواقع،اون تو رو به شخص بهتری تبدیل نمیکنه، این خودتی که خودتُ بهتر میکنی چون اون فرد برای تو الهام بخش بوده....

محسن عزیز، تو زندگی همیشه برام الهام بخش بودی ، ازت یاد گرفتم و بهت افتخار کردم.... برام قابل احترامی و دوست داشتنی ، هیچ چیز نمی تونه اینو تغییر بده... کاش از تو بیشتر از یکی داشتیم...

بهترینها رو برات آرزو دارم.. تولدت مبارکمون باشه.....

محسن تنابنده و احمد مهرانفر

احمد مهرانفر و محسن تنابنده زوج هنری سریال پایتخت هستند که طرفداران زیادی دارند و از محبوبیت ویژه ای میان مردم برخوردارند و همه مخاطبان تلویزیون آنها را با عنوان ارسطو و نقی معمولی سریال پایتخت به خوبی می شناسند.

محسن تنابنده و احمد مهرانفر

این دو هنرمند کشورمان علاوه بر بازی در کنار هم در شش فصل از سریال پایتخت در نمایش مولن روژ با هم همبازی بودند.

محسن تنابنده و احمد مهرانفر

سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم که در نوروز سال 96 پخش شد یکی دیگر از تجربه های مشترک محسن تنابنده و احمد مهرانفر بود. محسن تنابنده در این سریال ایفاگر نقش آغاسی و احمد مهرانفر در نقش علی البدل رئیس دوم شورای روستا مقابل دوربین رفت.

سریال علی البدل

فیلم سینمایی ایران برگر ساخته مسعود جعفری جوزانی یکی دیگر از آثاری است که محسن تنابنده و احمد مهرانفر در کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند. محسن تنابنده در نقش فتح الله خان و احمد مهرانفر در نقش رهام در این فیلم سینمایی بازی کردند.

محسن تنابنده و احمد مهرانفر

دلنوشته احساسی احمد مهرانفر برای تولد محسن تنابنده

4.243
این مطلب مفید بود ؟367
منبع : صفحه احمد مهرانفر / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی