دختری عجیب الخلقه
متولد شدن دختری عجیب الخلقه در فیلیپین با دو دست اضافی روی سینه اش که همه را شوکه کرده است و اکنون او 14 سال سن دارد و هنوز درمان نشده است.

دختر عجیب الخلقه فیلیپینی با دستانی که از سینه اش در حال رویدن اند!

به گزارش میرور ؛ دختر نوجوان 14 ساله ای به نام "ورونیکا کامینگز"،یکی از انسان ها عجیب الخلقه می باشد که این روزها در صفحات مجازی با بازتاب بسیاری روبرو است.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دستان اضافی دختر

عضوهای اضافی دخترک روی سینه

دختر عجیب الخلقه 14 ساله فلیپینی به نام ورونیکا دارای دو دست اضافه بر روی سینه اش متولد شده است.این دست ها بطور مادر زادی در رحم مادر زمانیکه خواهر دوقلویش به میزان کافی رشد نمی کند،بر روی سینه ورونیکا رشد می کند.با این حال ورونیکا تا کنون موفق به سپری کردن زمان با این اعضای زائد روی سینه اش شده است.به نقل از ورونیکا او حتی ناخن هایی که بر روی دستان اضافه بدنش می رویند را نیز کوتاه می کند.

رشد دست از روی سینه دختر عجیب الخلقه

اینک ورونیکای 14 ساله برای داشتن یک زندگی عادی همانند انسان های دیگر،در حال جمع کردن میزان پول لازم برای عمل جراحی سینه اش است تا بتواند این اعضای زائد را از بدنش جدا سازد . ورونیکا در مورد اعضای زائد بدنش این گونه گفت:"زمانیکه من تنها چند سال سن داشتم،فکر می کردم که آنها پا هستند.اما به مرور زمان و رشد آنها متوجه شدم که آنها دست های زائدی هستند که تنها بر روی قفسه سینه من روییده اند.این بزرگترین تفاوت من نسبت به دوستانم بود".

عجیب الخلقه های جهان

عکس دخترک عجیب الخلقه

مادر ورونیکا در مورد این اتفاق نیز این چنین گفت:"به دنیا آمدن دوقلوها در خانواده ما رایج می باشند.اما به دلایلی در زمان بارداری نمی توانستم به درستی دکتر را ملاقات کنم و اما مطمئن بودم که صاحب دوقلوهایی خواهم شد که می توانند زندگی من را بسیار تغییر بدهند.حتی من نام هر دو را انتخاب کرده بودم که متاسفانه این اتفاق برای من و دخترم ورونیکا رخ داد.با این حال ناف ورونیکا به دلیل وجود اندام زائد،دائما مرطوب است و گاها با خون ریزی شدیدی روبرو می شود و این حتی گاهی اوقات به گونه ای است که بوی بسیار زمختی مانند مدفوع انسان ترشح می شود.

با این حال،دکتر ورونیکا به نام "بدا اسپیندا" این گونه گفت:"این گونه موارد به راحتی می توان درمان کرد و به ساختار بدن آسیبی وارد نمی کند".ورونیکا 14 ساله اینک منتظر است تا اندام های زائدی که بر روی بدنش روییده اند را توسط کمک جراحان خارج سازد.

به همین دلیل ، دولت تایلند تصمیم به کمک رسانی به این دختر بچه گرفته است و در هفته های آینده مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت و دیگر می تواند با خیالی آسوده و راحت درس هایش را مطالعه نماید.

عضو اضافی دخترک

کمک به دختری با دست های اضافی

دختری با دستانی که از سینه اش رشد می کنند + عکس

4.1264
این مطلب مفید بود ؟21846
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی