تولد نگین معتضدی

غافلگیری نگین معتضدی در شب تولدش + عکس

تاریخ انتشار : 3 مهر 1397کد مطلب : 71849زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان جشن تولد 33 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت و عکس هایی از این تولد را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

تولد نگین معتضدی با حضور دوستانش

نگین معتضدی بازیگر سریال گذر از رنج ها و شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد شب گذشته در سالروز تولدش توسط دوستانش غافلگیر شد. نگین معتضدی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از غافلگیری در شب تولدش داد.

نگین معتضدی متولد 3 مهر 1364 است و امروز همزمان با سالروز تولد 33 سالگی این هنرمند جوان کشورمان است.

عکس هایی از تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی

تولد 33 سالگی نگین معتضدی بازیگر تلویزیون

نگین معتضدی با انتشار عکس هایی در اینستاگرام نوشت :وقتی بهترین دوستات... شب تولدت سوپرایزت می کنن و یک شب معمولی را برات به بهترین شب تبدیل می کنن..موقع فوت کردن شمع تنها ارزویی که به ذهنت می رسه پایداری دوستیت و سلامتی اونهاست...خدایا ممنونم که این دوستها را بهم دادی...

نگین معتضدی

عکسی از جشن تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی

غافلگیری نگین معتضدی در شب تولدش

نگین معتضدی

تولد 33 سالگی نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون اولین بار در سریال شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد دیده شد و پس از آن به بازی در فیلم و سریالی دیگری پرداخت که از جمله آنها میتوان به سریال کوبار ، شهرک جیم ، گذر از رنج ها ، کشیک قلب ، ویلای من ، شوخی کردم و ... اشاره کرد.

نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر سریال کوبار

نگین معتضدی در برنامه دورهمی درباره ورود به دنیای بازیگری گفت :پدر بزرگ من رضا شفیع کار تئاتر می کرد. همچنین مادرم علاقه بسیاری به کتاب داشت و آنها تاثیر بسیاری روی علاقه مندی من به هنر و ادبیات داشتند.

نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر سریال گذر از رنج ها

این هنرمند کشورمان در برنامه دورهمی به موضوع ازدواجش اشاره کرد و درباره این موضوع گفت :من اواخر سال 95 نامزد کردم و خیلی دوست داشتم که این موضوع را در برنامه شما اعلام کنم.

نگین معتضدی

تولد سال گذشته نگین معتضدی

نگین معتضدی

نگین معتضدی در سریال خوش و بش

نگین معتضدی در شب تولدش غافلگیر شد + عکس

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : نگین معتضدی
وبگردی