زندگی زناشویی
زندگی زناشویی یک زندگی با دوقطب اصلی است که شناخت نیاز هر دوقطب مساوی است با برقراری تعادل و آرامش. به اصلی ترین نیاز مردان در زندگی مشترک خواهیم پرداخت، نیازهای روزانه یک مرد در زندگی.

نیازهای روزانه شوهرتان در زندگی زناشویی

نیاز مردان در زندگی مشترک به دودسته نیاز کلی و نیاز روزانه تقسیم می شود. نیازهای کلی مرد و زن تا حدودی مشابه به یکدیگر است اما وارد جزئیات که می شویم تفاوت های جنسیت با تفاوت های خواسته ها خود را نشان می دهند.

نیاز مرد :شوهر شما به احترام نیاز دارد

یک مرد همان قدر که به رابطه زناشویی نیاز دارد به احترام نیز محتاج است. حتی زمانی که همسر شما عکس العملی نسبت به رفتارتان نشان نمی دهد، از احترام به او دست نکشید.
باید بگوییم که او حتی زمان هایی که تظاهر می کند احتیاجی به رفتارهای احترام آمیز شما ندارد، بیش از هر زمان دیگری به آن محتاج است. در ازدواج، اختلاف نظر طبیعی اما احترام به یکدیگر واجب است و این شما هستید که با انتخاب خود آن را در رفتارتان نشان می دهید یا به راحتی از آن می گذرید.

نیاز مرد : شوهر شما به رابطه جنسی نیاز دارد

تمایل مردها به برقراری رابطه جنسی همیشه بیشتر از زنان نیست اما اکثر آقایان رابطه جنسی را در ابتدای فهرست نیازهای خود برای ازدواج قرار می دهند. لازم نیست هر روز با همسر خود رابطه جنسی داشته باشید اما آن را در اولویت برنامه های زندگی خود قرار دهید.

نیاز مرد

مهمترین نیاز مردان در زندگی مشترک

نیاز مرد : شوهر شما به تنهایی نیاز دارد

مردها در طول روز احتیاج به زمانی برای تنهایی دارند. آنها دوست دارند گاهی گوشه ای آرام بگیرند و دقایق یا حتی ساعاتی را در سکوت سپری کنند. اگر چه این نیاز بهانه ای برای ساعت ها نشستن در مقابل تلویزیون و عدم گفتگو با شما نیست اما بهترین راه این است که گاهی به آنها فرصت دهید تا با خود خلوت کنند.

 

نیاز مرد : شوهر شما نیاز به تشویق شدن دارد

مردها دوست دارند بدانند که شغل و فعالیت روزانه آنها تاثیر مثبتی بر جای می گذارد و از طریق رضایت کاری است که آنها انرژی و اعتماد به نفس خود را به دست می آورند. وظیفه شما این است که هم در داخل و هم در خارج از خانه او را برای کاری که انجام می دهد و تلاش می کند، تشویق کنید.

  

نیاز مرد : شوهر شما دوست دارد برای خانواده اش یک قهرمان باشد

حتما شما هم دیده اید که تمام پسر بچه ها دوست دارند هر چه سریع تر بزرگ و تبدیل به یک ابر قهرمان شوند. این حس قدرت در آنها از بین نمی روند و حتی در دوران بزرگسالی نیز همراه آنها خواهد بود. آنها دوست دارند برای خانواده و شریک زندگی خود یک قهرمان باشند و این شما هستید که می توانید با کلام خود به او قدرت دهید. با به کار بردن القاب مناسب، بهترین احساس را به او دهید.

نیاز اصلی مردان در زندگی زناشویی

4.763
این مطلب مفید بود ؟594
برگرفته از ایده آل /ن
وبگردی