محسن چاوشی

واکنش بسیار تند محسن چاوشی به شریفی نیا و مهرجویی

تاریخ انتشار : 8 آذر 1395کد مطلب : 40216تعداد نظرات : 3 نظر
پس از مطرح شدن ایده ساخت قسمت دوم «سنتوری» ، خبر اختلاف میان مهرجویی و محسن چاوشی مطرح شد و جار و جنجال این دو چهره تیتر اول بسیاری از رسانه هاشد .

ماجرای دستمزد 500 میلیونی تا کنایه شریفی نیا به محسن چاوشی

چندی پیش خبر دعوای مهرجویی با محسن چاوشی منتشر شد و در این روزها هم خبر بیانیه شریفی نیا بر علیه محسن چاوشی بازتاب رسانه ای پیدا کرد . در تمام این اتفاقات محسن چاوشی هیچگونه پاسخی به جنجالها نمی داد تا اینکه کاسه صبر اش لبریز می شود و تمام اتفاقات پیرامونش را با یک بیانیه جواب می دهد .

این سایت در ابتدا ماجرا را برای افرادی که در جریان آن نیستند از ابتدا به صورت خلاصه توضیح می دهد .

دعوای مهرجویی و محسن چاوشی

مهرجویی کارگردان فیلم سینمایی سنتوری در یک مصاحبه جنجالی گفت :من از محسن چاوشی دلگیرم ما این همه به ایشان بها دادیم تا مجوزش را بگیرد از آخر درخواست 500 میلیون تومان را برای خوانندگی در فیلم سنتوری از من می خواهد . اما ایراد ندارد من یکی بهتر از محسن چاوشی را معرفی میکنم تا به ایشان بفهمانم بهتر از شما هم در ایران بسیارند .

این صحبتهای جنجالی مهرجویی بود بر علیه محسن چاوشی و مثل همیشه خواننده سرشناس وارد حاشیه نشد و هیچ جوابی به مهرجویی نداد . میتوانید اصل ماجرای دعوای مهرجویی و محسن چاوشی را به تفسیر از طریق لینک زیر مطالعه کنید .

محسن چاوشی

صحبتهای جنجالی شریفی نیا
شریفی نیا که به تازگی به عنوان عوامل فیلم ساز سنتوری 2 معرفی شد هنوز نیامده مصاحبه جنجالی دیگری را ترتیب داد و گفت :اصلا نگران نباشید محسن چاوشی یکی از ارکان اصلی فیلم هستند امکان ندارد بدون محسن چاوشی فیلم کلید بخورد . صحبتهایی که از طرف مهرجویی و محسن چاوشی شنیدید بیشتر شبیه به تبلیغات بود به هرحال برای معروفیت فیلم کمی حاشیه لازم است . محسن چاوشی و مهرجویی خیلی هم رفیق هستند و روابط خوبی با هم دارند .

همین صحبتها کافی بود که تیتر خبرگزاریها پر شود از کنایه و متلک بر علیه محسن چاوشی, تبلیغات محسن چاوشی برای سنتوری 2 , دعوای دروغین , بازگشت محسن چاوشی به سنتوری 2 و …. تمام این اتفاقات کاسه صبر محسن چاوشی را لبریز کرد و مجبور به پاسخگویی شد .

جوابیه محسن چاوشی
در ابتدا محسن چاوشی نسبت به حضورش در فیلم سنتوری 2 از اساس موضوع را تکذیب کرد . سپس در مورد اتفاقات پیرامونش در چند وقت اخیر گفت :متاسفانه در کشور ما اگر کسی جواب حاشیه های را ندهد فکر میکنند جوابی برای گفتن ندارد اما اینطور نیست شما از همان ابتدای فعالیت من پیگیر باشید تا به الان توهینی به کسی کردم یا به این آقایان ناسزا گفتم ؟ نه .

محسن چاوشی

ولی نمی دانم این همه ناسزا و فحاشی در مورد من چرا ؟ من را نامرد خطاب کردن , بی چشم و رو , بی معرفت و بعد از مدتی گفتن یکی را میاریم که روشو کم کنه..!!! این دوستان دیگر از حدش گذشته اند, نمیدانم چه سودی برایشان دارد که دائما از طریق اسم من وارد حاشیه می شوند . (منظورشون اینه که از طریق اسمم دارید تبلیغات فیلمتون رو می کنید) . من از همان ابتدا برای فیلم سنتوری 2 آرزوی موفقیت کردم و هیچ صحبتی را با شریفی نیا و مهرجویی نداشتم و ندارم . اما نمی دانم چرا با وارد کردن اسم من قصد سوء استفاده را دارند . برای چندمین بار متوالی می گویم من با فیلم سنتوری 2 هیچ همکاری نخواهم کرد . لطفا این آقایانی که میخواهند از اسم من برای تبلیغاتی استفاده کنند دیگر به این ماجرای خاله زنکی پایان دهند .

تحلیل کوتاه :در اینکه محسن چاوشی بهترین خواننده حال حاضر ایران است هیچ شکی نیست (سوا از اینکه 6 دانگ صدا را اصلا دارند یا نه) . اما نکته قابل توجه حاشیه های محسن چاوشی بیش از بیش به چشم می خورد . ابتدا رسانه ها اعلام کردند محسن چاوشی همکاری اش را با سریال شهرزاد قطع کرد . بلافاصله خبر دیگری منتشر شد که محسن چاوشی تمایلی به همکاری در سنتوری 2 را ندارد . به هر حال این اتفاقات نشانه های خوبی ندارند امیدواریم محسن چاوشی به خودبینی و تکبر نرسیده باشد که اگر اینطور باشد کم کم از میادین محو می شود . مانند بسیاری از خوانندگان سرشناس ایرانی که با ورودشان کلی سر و صدا به پا کردند اما نتوانستند از معروفیت به درستی استفاده کنند و خیلی سریع پله ها پس رفت را طی کردند . ما اتفاقات اخیر محسن چاوشی را تنها شیطنت رسانه ای در نظر میگیریم و امیدواریم مثل همیشه روی قله موفقیت دیده شوند .

واکنش بسیار تند محسن چاوشی به شریفی نیا و مهرجویی

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
برگرفته از اخبار فارسی -/ ر
3 نظر به ثبت رسیده است
استاد چاوشی1396-05-22
محسن چاوشی هایده قرن ما هست. نام او را با لقب استاد چاوشی بر زبان بیاورید. خواننده های بزرگ خارج از کشور اهنگ سنتوری و نام او را بر زبان جاری ساختن در کنسرت هاشون. داریوش گفت هرکس به صدای چاوشی شک کند به هنر شک کرده است.
140
آرام1395-12-19
چرا که نه از ایشون بهترم ۱۰۰درصد هست که قطعا کسی نیست جز خود چاوشی
185
هم وطن1395-09-08
یعنی توایران خواننده ی دیگری غیراز آقای چاوشی نیست . یک کس دیگه انتخاب کنید.
124
وبگردی