بالا بردن حافظه
تقویت هوش و بالا بردن حافظه در هر سنی نیاز است ، در سنین کودکی برای موفقیت در یادگیری و در دوران بزرگسالی برای جلوگیری از آلزایمر و فراموشی.

نسخه خانگی برای بالا بردن حافظه در دو ماه

 
آیا تا به حال کم شدن حافظه تان را تجربه کرده اید مثل فراموش کردن گوشی و کلید اگر پاسخ به شما مثبت است اینجا به شما نسخه خانگی را پیشنهاد میکنیم. 
حافظه چیزی نیست اما روند دریافت اطلاعات و ذخیره آن بین نورون ها اهمیت دارد. 
حافظه در بسیاری از مراحل مس یادگیری پیشرفت مهارت بازیابی هوشیاری و الگوهای اخلاقی کمک می کند وقتی حافظه شخصی دارید می شود و تحت تأثیر روند شناسایی است یکی از کارهای بالا بردن حافظه تغذیه سلول های مغزی است.
 بالا بردن حافظه

بالا بردن حافظه به روش خانگی

دستور خانگی برای بالا بردن حافظه

مواد لازم: برگ بوله شده 3/4 ، روغن زیتون 1 قاشق سوپخوری
  
روش آماده کردن نسخه: برگ بوها را له کنید تا زمانی که مایع چرب و روشنی به دست بیاید این مایع را با قاشق سوپخوری روغن زیتون ترکیب کنید و هر صبح این ترکیب را با آب گرم مصرف کنید این محصول را به مدت 2 ماه مصرف کنید تا نتیجه اش را ببینید.
 
 طبق مطالعات انجام شده این نسخه خانگی برای بالا بردن حافظه بسیار مناسب است علاوه بر اینها خوردن غذاهای مغذی و سالم منظم ورزش کردن ذهن را خالی از مشغله نگه می دارد.

 

برگ بو حاوی مقادیر فراوانی آنتی اکسیدان است که باعث می شود اکسیژن زیادی به مغز برسد.
روغن زیتون حاوی ویتامین Eاست که عملکرد ذهن را بهبود می بخشد.

بالا بردن حافظه در 2 ماه با برگ بو + دستورالعمل

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
برچسب : برگ بو
وبگردی