تولد عجیب نوزاد

تولد عجیب نوزادی که 1 سال از مادرش کوچکتر است!

کد مطلب : 61618تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید یکی از عجیب ترین مواردی که با موضوع تولد نوزاد شنیده باشید این است که نوزادی متولد شده که تنها 1 سال با مادرش اختلاف سنی دارد.

تولد عجیب نوزاد 25 ساله از مادر 26 ساله!!

فاصله سنی مادر و نوزاد براساس برخی فاکتورهای مهم محاسبه می شود و حد مشخصی دارد که همه ی ما از آن آگاهی داریم اما از آنجا که جهان پر است از عجایب و تفاوت ها پس میتوان انتظار داشت که در این مورد هم خبری حیرت انگیز به گوش برسد . رکورد عجیب تولد نوزادی که یک سال از مادرش کوچکتر است تیتر یک اخبار داغ روز بود، خبری که رکوردزنی در دنیای پزشکی و بحث درمان ناباروری داشت.

خبری با تیتر عجیب :نوزادی در سن 25 سالگی متولد شد، این نوزاد بعد از سالها انتظار برای تولد یعنی از سال 1992 بالاخره توسط مادری جوان که 26 سال سن دارد به دنیا آمد؛ هر آنچه که گفته شد واقعیت است واقعیتی که جزئیات آن را در بخش گوناگون نمناک خواهید خواند.

تولد عجیب نوزاد

عکس نوزادی که در 25 سالگی به دنیا آمد؛ رکوردی عجیب در تولد

تولد عجیب نوزاد

تولد عجیب نوزاد ، جنین فریز شده بعد از 24 سال وارد رحم یک زن شد

مادر 26 ساله نوزاد 25 ساله به دنیا آورد!!

"تینا گیبسون" نوزاد دختری به نام "اما ورن" به دنیا آورد؛ در کمال حیرت نوزاد دختر تنها 1 سال اختلاف سنی با مادر خود دارد و به لحاظ برخی جزئیات پزشکی ، ایننوزاد در سن 25 سالگ متولد شد.

به گزارش میرر نوزاد که در سال 1992 به عنوان جنین فریز شده در یکی از مراکز درمان ناباروری تشکیل شده بود تا سالها توسط دستگاه ها و تجهیزات خاص نگهداری می شده تا اینکه بعد از گذشت 24 سال از فریز شدن او به رحم "تینا" منتقل شد و بعد از سپری شدن دوران باداری متولد شد.

جالب است بدانید زمانیکه این نوزاد به حالت جنین فریز شده درآمد مادر کنونی او یعنی "تینا گیبسون" تنها 1 سال و نیم سن داشته است که مطمئنا در ان زمان هرگز تصور نمیکرده روزی نوزادی را به دنیا بیاورد که یک سال از خودش کوچک تر است. این اتفاق رکوردشکنی بود در نگهداری جنین فریز شده که برای دنیای پزشکی یکی از موادر فراموش نشدنی خواهد بود.

تولد عجیب نوزاد 25 ساله از مادری 26 ساله + تصاویر

3.71665
این مطلب مفید بود ؟1246419
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ح.ب
1 نظر به ثبت رسیده است
ملکه سارا1397-08-18
والاس خدا خودمو به تو سپردم .
12324
وبگردی