امیرآقایی

امیر آقایی | دفاع جالب امیرآقایی از پوشش خود در خارج + تصاویر

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1393کد مطلب : 8268زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر آقایی بازیگر سینما چند روز گذشته عکسی از خودش را که در خارج از کشور گرفته بود در اینستاگرامش منتشر کرد که انتقادهای فراوانی را به همراه داشت.

امیر آقایی عکسی از خودش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که برخی رسانه ها با بازنشر آن باعث شدند عده ای از کاربران فضای مجازی به او حمله کنند و به نوعی بتازند.

امیر آقایی در خارج از کشور

امیر آقایی در خارج


حالا اما امیر آقایی در جوابیه ای تند و صریح، پاسخ آنهایی که درباره این عکس کامنت های تند و زننده ای گذاشتند را داده است در ادامه می خوانید:

امیر آقایی

امیر آقایی


تلاش کردم چیزی ننویسم که در شان من نباشد و یا حتی حرفی که باعث رنجش کسی بشود. اما وقتی لینک زیر را برایم فرستادند، بیش از آنکه دلگیر شوم؛ بسیار متعجب شدم! تعجب از این بابت که چه بر سر ما آمده که اینگونه به خود اجازه می دهیم بر دیگری بتازیم؟ چه شده که اینگونه قضاوت میکنیم؟چرا حریم خصوصی معنی ندارد؟ چرا تصور میکنیم که میتوانیم در باب هر چیزی نظر بدهیم و نظرمان هم حجت است؟ هموطن عزیری که به خود اجازه میدهی در باب رنگ لباس من وقیحانه نظر بدهی؛ صریح بر من تاخته ای؛ صریح هم پاسخت را میدهم:امیر آقایی بیش از آنکه بازیگر تو باشد؛ آدم خودش است. با اعتقاد و نگرش و جهان بینی خودش. تو ریش را چسبیده ای؛ ریشه را بچسب... امیرآقایی.

امیر آقایی ، دفاع جالب امیرآقایی از پوشش خود در خارج + تصاویر

4.122
این مطلب مفید بود ؟184
برگرفته از تی وی پلاس - / ک
برچسب : امیر آقایی
وبگردی