عماد طالب زاده

عماد طالب زاده خواننده لس آنجلسی در ایران بازیگر شد

تاریخ انتشار : 2 آبان 1395کد مطلب : 38452زمان مطالعه : 2 دقیقه
عماد طالب زاده خواننده معروف پاپ لس انجلس به ایران آمد و وارد عرصه بازیگری شد که در فیلم سینمایی سکه بازی کرده است .

عماد طالب زاده در فیلم سکه

دیگر عادی شده است، خواننده ها بازیگر می شوند، بازیگر ها خواننده ، فوتبالیست ها کارگردان، هنرپیشه ها فوتبالیست! اما جدیدترینشان «عماد طالب زاده» است که پس از اینکه از لس آنجلس به تهران آمد و توانست مجوز بگیرد و حتی تیتراژ سریال بخواند.

عماد طالب زاده برای اولین بار حضور جلوی دوربین یک فیلم را تجربه کرد. این خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ در فیلم سینمایی «سکّه» به کارگردانی حسن حج گذار بازی کرده و این فیلم به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

طالب زاده در این زمینه گفت:«چندی پیش بازی ام در فیلم «سکه» به تهیه کنندگی پرویز فارسیجانی به پایان رسیده و فکر می کنم فیلم هم اکنون آماده نمایش شده باشد. در این فیلم با رضا رویگری، فلور نظری، سارا منجزی، پوراندخت مهیمن، شهرام قائدی و هلیا امامی همبازی بودم». او همچنین درباره چگونگی ورود خود به دنیای بازیگری به بانی فیلم گفت:«حضورم در این فیلم به صورت کاملاً اتفاقی پیش آمد و هیچگونه شناختی از عوامل فیلم نداشتم.

این فیلم محتوایی خانوادگی دارد به دنبال مطرح کردن سبک زندگی صحیح و همچنین مسائل مرتبط با ازدواج جوانان است و رضا رویگری، شهرام قائدی، پوراندخت مهیمن و فلور نظری از جمله بازیگران «سکّه» هستند.

عماد طالب زاده

پشت صحنه ی فیلم سکه

حدوداً دو سال پیش بود که خبرهای مربوط به اولین تجربه بازیگری عماد طالب زاده مطرح شد اما خیلی مورد پرداخت رسانه ها قرار نگرفت.

تا اینکه چندی پیش پس از صدور تمامی مجوزها، پخش فیلم «سکّه» در شبکه نمایش خانگی قطعی شد.

 

سیدرضا تهامی، سرمایه گذار این پروژه، درباره زمان توزیع فیلم سینمایی «سکّه» گفت:این پروژه یک سری مشکلات داشت که حل شد و با شرکت «کیمیا نما» قرارداد بستیم و در حال حاضر آنونس نهایی منتشر شده است.

تا کنون روی دو فیلم شبکه نمایش خانگی آنونس های فیلم «سکه» پخش شده و بحث ما این است که تا پایان محرم این اثر منتشر شود.

عماد طالب زاده

بازیگران فیلم سکه

اگر مشکلات تولید و توزیع داشته باشیم شاید یک هفته جا به جا شود اما نهایتاً طی بیست یا سی روز آینده این فیلم توزیع می شود.»او سپس درباره انتخاب این خواننده و آهنگساز پاپ اعلام کرد:عماد طالب زاده یک چهره پرطرفدار موسیقایی بود.

من هم عماد طالب زاده را تا پیش از ورود به این پروژه نمی شناختم و پس از همکاری در این مجموعه با او دوست شدیم و هنرمند بسیار خوب و دوست داشتنی است.

او سه قطعه برای فیلم «سکه» خوانده است. تیتراژ شروع و تیتراژ پایانی را خوانده است و یک اثر هم در متن فیلم دارد و تنظیم کننده هر سه اثر پوریا حیدری

عماد طالب زاده خواننده لس آنجلسی در ایران بازیگر شد

421
این مطلب مفید بود ؟174
برگرفته از اتاق خبر 24 -/ح
وبگردی