خارج كردن كيست تخمدان
زن 30 ساله ای که دچار اضافه وزن شده بود و درد شدیدی داشت، طی انجام عمل جراحی کیست 22 کیلوگرمی از تخمدانش خارج شد.

خارج کردن کیست 22 کیلوگرمی از تخمدان

خانمی به نام "کایلا راهن" 30 ساله از اهالی آلاباما،پس از احساس درد شدید و غیر قابل تحمل از ناحیه معده و افزایش وزن زیاد در روز گذشته خبر ساز شد که در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک می توانید در مورد نحوه خبرساز شدن این خانم جوان مطلع شوید.
خانم جوان 30 ساله در مورد روزهایی که احساس درد شدیدی در معده اش این چنین گفت:"من حتی زمانیکه قصد رانندگی داشتم نمی توانستم فاصله کمی را راه بروم تا سوار ماشین شوم".با این حال او به نزد متخصصین می رود و متخصصان پزشکی به او توصیه می کنند که وزن کم کند تا دیگر این مشکلات را نداشته باشد.
 
کیست 22 کیلوگرمی

خارج کردن کیست 22 کیلوگرمی

کیست 22 کیلوگرمی

بعد از پیشنهاد پزشکان،راهن تصمیم به کاهش وزن در طی چندین سال می کند اما بجای کاهش وزن با افزایش وزن روبرو می شد.حتی برخی اوقات به گفته راهن،به او می گفتند که حامله است و دیگر در حال به پایان رساندن دوران حاملگی است و یکی دیگر از دوستانش به او گفته بود که یک جفت دوقلو را حامله است و اما با این وجود همیشه باعث نا امید کنندگی وی می شد.
خوشبختانه مادرش زمانیکه احساس درد شدیدی که هر روز برای راهن بیشتر می شد را جدی گرفت و او را به بیمارستان جکسون واقع در مونتگومری برد و در طی تشخیص پزشکان،متوجه وجود توده عظیمی در تخمدان او شدند.راهن با شندین این خبر اشک ریخت و گفت:"من از همان اول متوجه اشتباهی بودم".
 
خارج کردن کیست تخمدان

خارج کردن کیست از تخمدان

عمل جراحی برای خارج کردن کیست 

بعد از این تشخیص بجا،راهن تحت یک عمل جراحی قرار گرفت که پزشکان موفق به خارج کردن یک کیست 22 کیلوگرمی از داخل تخمدان او شدند که وزن این کیست معادل با وزن 6 نوزاد می باشد.
دکتر جراح او به نام "دکتر گریگوری جونز" می باشد که بعد از عمل جراحی راهن این چنین گفت:"خوشبختانه کیست راهن خوش خیم است و این یکی از بزگترین کیست هایی است که تاکنون آنرا دیده ام و با این وجود توانستم آنرا از تخمدان راهن خارج سازیم".
این عمل به غیر از کسب سلامتی راهن منجر شد که او بتواند از لباس هایی که در تمام این مدت آنها را دوست داشت و اما نمی توانست بپوشد را استفاده کند.خوشبختانه اینک راهن در سلامت کامل به سر می برد و هیچ مشکلی او را تهدید نمی کند.

خارج کردن کیست 22 کیلوگرمی از تخمدان زن جوان

4.280
این مطلب مفید بود ؟6713
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : کیست تخمدان
وبگردی