سلام بمبئی 2

سلام بمبئی 2 کی ساخته میشود ؟

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395کد مطلب : 44758زمان مطالعه : 2 دقیقه
قربان محمدپور کارگردان فیلم سلام بمبئی خبرهای جدیدی از زمان ساخت و بازیگران فیلم سلام بمبئی 2 میدهد.

جزئیات ساخت سلام بمبئی 2

اخیراً قربان محمدپور کارگردان سلام بمبئی اعلام کرده فیلمنامه ی قسمت دوم فیلم را آماده کرده و پس از پایان اکران سلام بمبئی، پیش تولید آن را آغاز خواهد کرد. نکته ی جالب اما اینجاست که داستان سلام بمبئی 2 هیچ ارتباطی به نسخه اول ندارد.

کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با اشاره به اینکه اکران این فیلم در هندوستان از فروردین آغاز می شود، توضیح داد قسمت دوم آن برای حضور در جشنواره فجر سال آینده آماده می شود.

 
سلام بمبئی 2

ساخت سلام بمبئی 2

قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با اشاره به اینکه برای دریافت مجوز تولید «سلام بمبئی 2» بعد از پایان اکران های عمومی «سلام بمبئی» اقدام می کند، گفت:ترجیح می دهم در حال حاضر انرژی خود را برای اکران های عمومی بگذارم و بعد از آن برای دریافت پروانه ساخت فیلم اقدام کنم.

وی ادامه داد:فیلمنامه قسمت دوم «سلام بمبئی» هیچ ربطی به قسمت اول آن ندارد و یک داستان متفاوت را دنبال می کند و همه داستان آن در هندوستان رخ می دهد.

این کارگردان با اشاره به اینکه هنوز مشخص نیست که بازیگران قسمت اول «سلام بمبئی» در قسمت دوم این فیلم حضور دارند یا خیر، بیان کرد:این فیلم داستان دختر شیطان است که تصمیم می گیرد دیگر از شیطان پیروی نکند و برای بخشیده شدن باید به زمین آمده و به یک انسان بی گناه سجده کند و او تمام هندوستان را برای پیدا کردن یک انسان بی گناه می گردد.

وی تاکید کرد:با توجه به فیلمنامه قسمت دوم، 2 بازیگر اصلی مرد این فیلم از هنرمندان ایرانی انتخاب می شوند و نقش اول زن و دیگر بازیگران این اثر سینمایی هندوستانی هستند.

محمدپور با اشاره به اینکه «سلام بمبئی» از فروردین 96 در هندوستان اکران می شود، گفت:امیدوارم بتوانم قسمت دوم «سلام بمبئی» را تابستان سال 96 در هندوستان جلوی دوربین ببرم و آن را برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده کنم.

سلام بمبئی 2 کی ساخته میشود ؟

4.3108
این مطلب مفید بود ؟9216
برگرفته از مهر -/ح
وبگردی