کاغذ دیواری
برای انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب و هماهنگ با لوازم خانه نکات و ایده هایی بسیار موثر را برایتان گرد آوری کرده ایم که در این بخش می بینید.

 بدون شک یک دکوراسیون خواص و ویژه با استفاده از کاغذ دیواری مناسب و مطابق با سبک خانه زیبایی فوق العاده ای را نمایان می کند. در انتخاب و ست کردن کاغذ دیواری نکته ها و روشهایی هست که با دنبال کردن آنها نتیجه چندین برابر بهتر و مناسب تر خواهد شد.

از خانه های شومینه دار شروع می کنیم:
شومینه بخشی از خانه است که نظرها خواه نا خواه به آن جلب می شود و تزیین اطراف آن تاثیر متفاوتی در زیبایی دکوراسیون دارد. برای انتخاب کاغذ دیواری متناسب با سبک و رنگ شومینه و دیوارهای اطراف آن حتما باید سبک تیره روشن و سرد و گرمی رنگ ها را رعایت کنیم همانطور که می بینید در اینجه رنگ مشکی با سفید و رنگ کرم با آبی شاد هماهنگ شده است که تعادل و در عین حال انرژی مثبت را به این فضا بخشیده است.
اگر هم شومینه خانه ی شما از دو نوع سنگ و شکل تشکیل شده برای اینکه کاغذ دیواری آن محیط را شلوغ نکن بالا و پایین شومینه را از کاغذ دیواری ساده و اطراف را به سمت عمود طرحدار استفاده کنید.
 
کاغد دیواری
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
 
می رویم سروقت ست های کاغذ دیواری اطراف مبلمان اگر پارچه ی مبلمان شما ساده است هرگز از کاغذ دیواری ساده استفاده نکنید و برعکس چرا که خانه بسیار بی روح خواهد شد و برای بیشتر شدن جذابیت کاغذ دیواری کوسن و بالشتک های مبلمانتان را با کاغذ دیواری ست کنید.
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری
 
 
اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذ دیواری دارید کاغذ دیواری که طرح شلوغ تر دارد را در میان دیوار و یا گوشه ای که ساده تر و خولوت تر است قرار دهید.
 
کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری 

ایده هایی برای ست کردن کاغذ دیواری با لوازم خانه + عکس

4.5189
این مطلب مفید بود ؟17118
منبع : اختصاصی نمناک/ن
برچسب : کاغذ دیواری
وبگردی