منوچهر هادی

آینه بغل منوچهر هادی به زودی مقابل دوربین میرود

تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396کد مطلب : 50212زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم آینه بغل جدیدترین ساخته منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه با بازی محمدرضا گلزار و جواد عزتی به زودی مقابل دوربین میرود.

منوچهر هادی آینه بغل را جلوی دوربین میبرد

منوچهر هادی پس از پایان فیلم برداری سریال عاشقانه پیش تولید فیلم جدید خود با عنوان آینه بغل را آغاز کرده و به احتمال فراوان تا اواخر تیرماه درگیر تولید این فیلم خواهد بود . آینه بغل عنوان جدیدترین ساخته منوچهر هادی است که از چندی پیش و با دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید شده و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته بزودی مقابل دوربین خواهد رفت .

محمدرضا گلزار و جواد عزتی در آینه بغل منوچهر هادی

محمدرضا گلزار که تجربه همکاری با منوچهر هادی را در سریال عاشقانه داشته است در جدیدترین ساخته این کارگردان جوان نیز حضور دارد . تاکنون از میان بازیگران حضور محمدرضا گلزار و جواد عزتی قطعی شده و سایر بازیگران نیز در روزهای پیش رو انتخاب خواهند شد . جواد عزتی اولین همکاری با منوچهر هادی را در آینه بغل تجربه خواهد کرد .

آینه بغل فیلم جدید منوچهر هادی مضمونی کمدی اجتماعی دارد و به زودی بازیگران جدیدی به عوامل تولید این فیلم اضافه خواهند شد.

بابک کایدان فیلمنامه فیلم سینمایی آینه بغل را به نگارش درآورده است و امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور به طور مشترک تهیه کنندگی «آینه بغل» را برعهده گرفته اند.

منوچهر هادی در سال 1385، اولین فیلمش به نام تلاطم را ساخت و در همین سال موفق شد 4 تله فیلم دیگر با نام های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن ها را نیز عهده دار بوده است.

من سالوادور نیستم عنوان جدیدترین فیلم سینمایی منوچهر هادی است که با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبه رو شد. منوچهر هادی همسر یکتا ناصر بازیگر جوان کشورمان است که با سریال عاشقانه ای که برای نمایش خانگی ساخت در بین مردم محبوب تر شد . محمدرضا گلزار یکی از نقش های اصلی سریال عاشقانه را برعهده دارد و در این فیلم در کنار مهناز افشار و هومن سیدی از تجربه های منوچهر هادی استفاده کرد.

آینه بغل منوچهر هادی

محمدرضا گلزار و منوچهر هادی در عاشقانه

منوچهر هادی کارگردانی سریال هایی مثل خداحافظ بچه ، آمین و خوب بد زشت را در تلویزیون بر عهده داشته است.

آینه بغل منوچهر هادی

همکاری محمدرضا گلزار با منوچهر هادی در آینه بغل 

محمدرضا گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادریبازیگری سینما را تجربه کرد. محمدرضا گلزار به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی ساخته بهمن فرمان آرا ایفای نقش کرده است. این فیلم که مادر قلب اتمی نام دارد دومین فیلم گلزار پس از بازگشت به سینماست .

آینه بغل منوچهر هادی

جواد عزتی بازیگر آینه بغل منوچهر هادی شد

لطفا دور نزنیم ، هیچ کس ، کمربندها را ببندیم ، باغ مظفر ، سه دونگ سه دونگ ، مرد هزارچهره ، چاردیواری ، دست بالای دست و قهوه تلخ و سریال دردسرهای عظیم عنوان سریال هایی است که جواد عزتی در آن به ایفای نقش پرداخته است. فیلم سینمایی طلا و مس یکی از بهترین تجربه های بازیگری جواد عزتی است .

 

آینه بغل منوچهر هادی به زودی مقابل دوربین میرود

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی