هاله نور انسان
هر انسانی هاله نوری خاصی دارد که ممکن است رنگش با نزدیکانش متفاوت باشد. هر کدام از رنگهایی که کشف می شود رازهایی جالب از درون و شخصیت افراد بازگو می کند.

هاله نوری شما چه رنگی است

هاله نوری تجلی انرژی اطراف بدن هر شخص می باشد و در طی زمان تغییر طی می یابد و دگرگون می شود به عبارت دیگر هاله ی نوری اساسا ذات هر شخص می باشد.

در حالی که افراد زیادی از هاله ی نوری به عنوان یک شبه علمی یاد می کنند ، اما با این وجود یک فعالیت محبوب می باشد و به شما درکشف کردن نقاط قوت و ضعف تان کمک بسزایی می کند.

هاله نوری شما چه رنگی است ؟ و رنگ آن به چه معنا میباشد ؟

زرد:

هاله ی زرد در ارتباط با شادی آزادی عقل و دانش معنوی می باشد. افرادی که هاله ی آنها زرد می باشد هیچ وقت احساسید نمی اندیشند و همیشه منطقی می باشند و آنها در شرایط بد به سرعت احساسات خود را کنار می گذارند ، آنها برای رسیدن به اهدافشان بسیار سخت تلاش می کنند و تا اینکه به هدف خود نرسند آن را به هیچ وجه رها نمی کنند.

افرادی که هاله آنها زرد می باشد دوست دارند که بیشتر تنها باشند ، گرچه هیچ وقت احساس تنهایی نمی کنند.

ضعف بزرگ این افراد قضاوت کردن هم برای خود و هم برای دیگران می باشد.

هاله نور انسان

هاله نوری قرمز:

ممکن است شما حدس زده باشید هاله ی افرادی که قرمز است باشد بیشتر آتشی مزاج و چابک می باشند و به آسانی نمی توان آنها را رام کرد. آنها عاشق آزادی ، خوشحالی ، سرگرمی و ماجراجویی می باشند افرادی که هاله ی قرمز دارند ، از اعتماد به نفس بالایی در هر زمینه ای برخوردار می باشند و در برابر هرگونه بیماری به هیچ وجه تسلیم نمی شود. آنها همیشه برای خود تصمیم می گیرند و به هیچ کس اجازه تصمیم گرفتن نمی دهند و همیشه با صداقت حرف های خود را بیان می کنند و چیزی را پنهان می کند.

هاله نوری سبز:

اگر هاله نوری شما سبز می باشد دارای عشقی بی دریغ نسبت به دیگران می باشید ، احتمالاً شما از سطح هوش بالایی برخوردار می باشید.

شما نسبت به اتفاق هایی که می افتد رویکرد واقع بینانه ای دارید و به تمیز بودن خانه های تان اهمیت می دهید ، شما به امنیت اهمیت می دهید و دوست ندارید که تغییراتی در زندگی شما وجود بیاید.

هاله نوری نارنجی افراد:

افرادی که هاله نوری آنها نارنجی می باشد به هیچ وجه دوست ندارند که تنها باشند و  آنها بیشتر افرادی شاد،جاه طلب و مغرور می باشند.

آنها اصولا از روحیه پرشوری برخوردارند که اگر زمانی سرشت و خوی خود را از دست بدهند به سرعت آن را تغییر می دهند.

و به سرشت و خوی خود دست می یابند و هیچ وقت دوست ندارند که آن را از دست بدهند.

هاله نور صورتی افراد:

افرادی که هاله ی آنها صورتی می باشد دارای انرژی بسیار زیادی می باشد آنها عشق خود را به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهند و بسیار امیدوار هستند ، دارای استعداد های بی نهایت می باشد و آنها افرادی آینده نگر می باشند ، به این علت نمی توانند جهان اطراف خود را به آن نحوی که است ببینند و سعی در دگرگون کردن آن دارند افرادی که هاله ی آنها صورتی می باشد همچون افرادی که هاله ی آنها قرمزی می باشد همیشه صادق هستند و به هر کس فرصت عادلانه ای می دهند.

هاله نور انسان

افرادی که حاله نوری بنفش دارند:

افرادی که هاله ی نوری آنها بنفش میباشد از مهارت های فیزیکی خوب ، احساسات زیاد و انرژی بی نهایت برخوردارند.

آنها افرادی مرموز ساکت و در جستجوی سوالات بسیاری که در ذهن دارند میباشند ریال ، آنها به هیچ وجه از جستجو و کنجکاوی خسته نمی شود و علاقه شدیدی نسبت به یادگیری مفاهیم جدید دارند و  آنها به طبیعت و حیوانات علاقه شدیدی دارند و دوست دارند زمان زیادی را صرف به طبیعت و حیوانات داخل آن کنند.

هاله نوری آبی انسان:

افرادی که هاله ی آن ها آبی است بسیار نایاب می باشند ، ولی از آنها با نماد قدرت در ارتباطات و دارای شخصیت جسورانه یاد می شود.

همانگونه که شما تا اینجا حدس زده اید این افراد نشانگر آرامش ، ملایمت ، صلح طلب می باشند.

آنها هر مشکل بزرگی را با آرامش و بدون جنگ و بحث حل می کنند و همیشه صادق می باشند و جویای حق می باشد.

هاله نوری افراد

هاله نوری شما چه رنگی است؟

طلایی:

افرادی که هاله ی آنها طلایی میباشد عاشق چیزهایی در زندگی زیبا می باشند و  آنها عاشق خوشحال و سرگرم کردن مردم می باشد و به طور کلی می توان گفت که آنها از لحظه به لحظه زندگی خود لذت می برند.

آنها برای خود زندگی مستقل ی را در نظر میگیرند و هیچگاه نه دوست دارند نصیحت بشنوند و نه کسی را نصیحت کنند.

سفید/نقره ای:

این افراد استعداد های فراوانی دارند و در هر شرایط از زندگی انعطاف نشان می دهند و به راحتی خود را با شرایط انطباق می دهند ، آنها دائمن در جستجو و جذب موفقیت می باشند و همیشه مردم و به خاطر زیبایی و طراوت درونی بیرونی جذب می کنند.

هاله نوری قهوه ایی انسان ها:

افرادی که هاله ی آنها قهوه ای روشن یا تیره می باشد جایگاه خود را در زندگیشان کم کرده و روح خود را از دست داده فرض می کنند و در اکثر مواقع ممکن است که آنها به کارها و عادت های بی رویه روی بیاورند آنها همیشه مایل به فهمیدن عیب ها و ایراد های دیگران می باشد.

هاله نوری

هاله نوری سیاه برخی افراد:

افرادی که هاله ی آنها سیاه است خود را در گمراهی های بزرگ می بینند و نشانه عصبانیت مشکل های بدون چاره ناراحتی افسردگی و دیگر احساسات منفی میباشند و نا امیدی های زیادی در زندگی خود راه می دهند.

هاله نوری شما چه رنگی است؟ هر رنگ چه معنایی دارد؟

474
این مطلب مفید بود ؟5915
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ف.ن
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی