پنبه داخل ناف
دردهای دوران قاعدگی و حالت تهوع یا گرفتگی عضلات در زنان می تواند به روشی کاملا ساده و البته جالب درمان شود کافیست به روشی که می گوییم پنبه داخل ناف قرار داده شود.

روش جالب تسکین دردهای قاعدگی با قرار دادن پنبه داخل ناف

استفاده از پنبه می تواند بسیار گسترده تر از آنچه که شما فکر می کنید باشد ، پنبه آغشته به ماده ای درمانی گوش درد یا خشکی پوست را درمان کند. در این بخش از نمناک به موارد جالبی همچون قرار دادن پنبه داخل ناف برای درمان و تسکین دردهای زنان و.. اشاره خواهیم کرد.

درمان گرفتگی عضلات و دردهای قاعدگی با فرو کردن پنبه داخل ناف

برای درمان گرفتگی عضلات قاعدگی که هر ماه است می توانید پنبه را در الکل خیس کنید و بفشارید تا الکل اضافه خارج شود و بعد روی ناف قرار دهید. برای این کار کافی است پنبه ای را به الکل 50 درصد آغشته کنید و آن را فشار دهید تا الکل اضافی از آن خارج شود، سپس آن را روی ناف خود بگذارید و آن را با چسب نواری روی ناف خود بچسپانید. روی آن را با باند یا لباس بپوشانید تا گرم بماند. 

پنبه داخل ناف

تاثیر جالب قرار دادن پنبه الکلی داخل ناف برای تسکین دردهای قاعدگی

قطع خونریزی بینی با گاز گرفتن پنبه

خونریزی بینی می تواند به دلایل مختلف داخلی و محیطی ایجاد شود که برای مهار آن بایستی راه و روش صحیح را انتخاب کرد ، دکتر اوز روش جالبی برای قطع خونریزی بینی پیشنهاد می کند که در ان زبان و دندان به کمک بینی می آیند. شاید عجیب بنظر برسد اما میتوانید باقراردادن پنبه بین زبان و دندان خونریزی را متوقف کنید، پنبه را بین زبان و دندان فشار دهید.

اگر دندان نداشته باشید می توانید پنبه را گاز بگیرید این روشی است که دکتر اوز پیشنهاد می کند. 

استفاده های دیگر از پنبه برای رفع مشکلات پوستی و تسکین دردها

درمان زگیل

بامشکلات پوستی و زگیل زندگی کردن دردناک است اما نسخه طبیعی برای حل این مشکل وجود دارد. ابتدا زگیل را با صابون معتدل بشویید و پنبه ای را که در سرکه سیب خیس کرده ایدبفشارید و روی موضع بمالید این کار را چند بار در روز انجام دهید تازگیل از بین برود.

درمان گوش درد

گوش درد را با ویکس درمان کنید اکالیپتوس و جوهر نعناع خشک درویکس درد تسکین میدهد ممکن است با مالیدن این ماده چسبنده گوشتان کثیف شود اما چاره ای نیست.
گوش درد

صاف کردن پاها و رفع خشکی پوست کف پا

ممکن است بیشتر افراد کف پا های پینه بسته یا پوسته پوسته شده داشته باشندکه طبیعی است چون در طول روز خیلی راه میرویم و به مرور پوست شروع به سفت شدن می کند در این جاراهی برای خداحافظی با پوست پاها خشک و ترک خورده ارائه میدهیم.
10 قرص آسپرین بدون روکش را له کنید و به آن 8انس الکل اضافه کرده این محلول را دو روز نگه دارید بعد پنبه را درون آن خیس کنید و کف پاها بمالید.
چندین پنبه راکف پا بگذارید و پلاستیکی پا کنید و در طول شب نگهدارید این کار را 10 روز انجام دهید متوجه تغییرات می شوید.

خانم ها از این پنبه ها داخل ناف تان بگذارید!

4.559
این مطلب مفید بود ؟536
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
برچسب : ناف قاعدگی
وبگردی