قهوه بدون شکر
برای مصرف کردن قهوه بدون شکر بهتر است از عسل و یا بستنی استفاده کنید که طعم بهتری نسبت به شکر نیز دارد.

چطور بدون شکر قهوه را شیرین کنید ؟

قهوه تلخ را دوست دارید ؟ یا به دلیل عوارض مصرف شکر ترجیح می دهید قهوه تان را تلخ بخورید ولی قهوه شیرین را بیشتر می پسندید ؟ همشه نیاز نیست با شکر قهوه را شیرین کنید راه هایی را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا بتوانید بدون شکر قهوه را شیرین کنید.

فواید قهوه

حذف شکر از قهوه و خودداری از مصرف آن

8 پیشنهاد برای شیرین شدن قهوه بدون شکر

شکر قهوه ای
با وجود این که مزه ممتاز غنی دارد، شکر قهوه ای هم شکر است ، بنابراین جانشینی آن بسیار آسان است. نوع قهوه ای آن غنی تر است بنابراین مقدار آن را زمانی که جایگزین می کنید کاهش دهید.
 
شکلات چیپسی
انواع و اقسام شکلات چیپس مزه قهوه سیاه را به طعم باور کردنی تبدیل می کند.
 
عسل
عسل با برند ممتاز در خیلی از غذاها استفاده می شود فقط به خاطر داشته باشید مثل شکر شیمیایی نیست.بنابراین بیش از 1/3 آن را جایگزین نکنید.
 
فواید قهوه
مصرف عسل به همراه قهوه
 
دارچین
دارچین مزه بسیار خوبی به غذاهای پخته شده می دهد . چرا آن را در قهوه نمی ریزید ؟دارچین تلخی قهوه را کم می کند بنابراین دیگر احتیاجی به شکر نیست.
 
شیرعسلی
با ترکیب شیر عسلی و قهوه نوشیدنی خوبی بدست می آید البته هنگام ترکیب دقت کنید چه مقدار شیر عسلی اضافه می کنید چون معمولا گران است.
 
شیره افرا
این چیزهای شیرین فقط برای پنکک نیست  شیره افرا جایگزینی خوبی برای شکر صبحگاهی است کالری کم و مواد معدنی آن از عسل بیشتر بنابراین سالم تر است.
 
بستنی وانیلی
ممکن است خنده دار به نطر برسد و فکر کنید بستنی چیزی جز لبنیات مزه دار نیست اما با اضافه کردن یک تکه آن به قهوه متوجه تغییر مزه آن می شوید.
 
قهوه فوری بدون شکر
خوردن قهوه با بستنی
 
شیره قند
اگر پخت و پز دوست دارید ، به احتمال زیاد شیره در آشپزخانه دارید. محصول فرآیند تصفیه شکر است و ظاهر تیره و غلیظ دارد. شیرین کردن قهوه با شیره طعم خوبی بدون اضافه کردن مقدار زیادی کالری مثل شکر سفید می دهد.

8 جایگزین عالی و بسیار خوشمزه برای شیرین کردن قهوه

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از بخش سبک زندگی / ک.ک / ن
برچسب : قندو شکر
وبگردی