یکتا ناصر

یکتا ناصر با دست پر در جشنواره فجر امسال

تاریخ انتشار : 28 دی 1395کد مطلب : 42817زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکتا ناصر بازیگر 38 ساله کشورمان امسال با دو فیلم " کارگر ساده نیازمندیم " و " فصل نرگس " به جشنواره فیلم فجر امسال می آید.

یکتا ناصر با دو فیلم در جشنواره فجر امسال

یکتا ناصر امسال با نقش آفرینی در فیلمی به کارگردانی همسرش منوچهر هادی در جشنواره فیلم فجر شرکت میکند.

یکتا ناصر که این روزها کمتر در فضای سینمایی حضور دارد و بیشتر وقتش را معطوف فرزندش کرده است، با دو فیلم "کارگر ساده نیازمندیم " به کارگردانی همسرش منوچهر هادی و "فصل نرگس " به کارگردانی نگار آذربایجانی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی می باشد که قرار است اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر 95 باشد و در بخش سودای سیمرغ این جشنواره حضور دارد.

کارگر ساده نیازمندیم

یکتا ناصر در فیلم کارگر ساده نیازمندیم

"کارگر ساده نیازمندیم " روایتگر مشکلات یکی از قشرهای کم درآمد جامعه است. در این فیلم آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، مجید اصغری، مهدی محرابی و روژین رحیمی طهرانی با همراهی با هنرمندان خردسال، آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی به ایفای نقش می پردازند.

هادی سال گذشته فیلم موفق و پرفروش و تجاری "من سالوادور نیستم " را روانه سینماها کرد و این روزها نیز مشغول کار بر روی سریال "عاشقانه ها" است که برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود. هادی معتقد است، کارگر ساده نیازمندیم کامل ترین فیلم اوست و یکتا ناصر نیز در این فیلم نقشی متفاوت را بر عهده دارد.

منوچهر هادی

یکتا ناصر در فیلم فصل نرگس

"فصل نرگس " به کارگردانی نگار آذربایجانی دیگر فیلمی است که ناصر با آن به جشنواره می آید. یک فیلم اجتماعی دیگر با نگاه خاص کارگردان که در تولید فیلم اولش نیز این نگاه خاص را به نمایش گذاشته است.

این فیلم درباره زنانی است که در شرایط و موقعیت های خاصی قرار می گیرند و امیدوارانه در پی حل موضوعات زندگی هستند، زنانی که حس انسان بودن را می پرورانند. فیلم اثری پر بازیگر است ولوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است.

ریما رامین فر، امیر آقایی، پژمان بازغی، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزا آقایی، شیرین اسماعیلی و... با حضور گوهر خیراندیش و شبنم گودرزی، دیگر بازیگران "فصل نرگس" هستند. دومین اثر نگار آذربایجانی پس از "آیینه های روبرو" به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف در ژانر اجتماعی ساخته شده است.

یکتا ناصر با دست پر در جشنواره فجر امسال

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از هنر آنلاین -/ح
برچسب : یکتا ناصر
وبگردی