ویدا جوان
ویدا جوان بازیگر نقش سارا در سریال شمعدونی از نقشش در این سریال و نزدیکی اش به شخصیت خودش سخن گفت.

ویدا جوان این شبها در سریال شمعدونی و در نقش سارا به ایفای نقش میپردازد ، جوان نقش خود را در این مجموعه به شخصیت حقیقی اش نزدیک می داند.

ویدا جوان گفت:این شب ها تا جایی که بتوانم سریال شمعدونی را تماشا می کنم. الان که مدتی از تصویربرداری کار می گذرد و به حاصل زحمات گروه نگاه می کنم، می بینم انصافا کار قابل قبولی شده و تلاش همکارانم به خوبی مشهود است. البته به این مجموعه مثل هر مجموعه دیگری نقدهایی هم وارد است، اما این موضوع باعث نمی شود قابلیت های سریال را انکار کنیم.
 
ویدا جوان
 
این بازیگر همچنین گفت:سارا در مجموعه شمعدونی معصومیتی دارد که مرا به یاد قشر خاصی از دختران ایرانی می اندازد. کسانی که همواره در برابر مشکلات صبور هستند و شخصیت برون گرایی ندارند. همه چیز را توی خودشان می ریزند و آرامش خانه و خانواده را به راحتی خودشان ترجیح می دهند. من هم تا حدودی شبیه سارا هستم و به همین دلیل حضور در این سریال برای من به شکل ویژه ای لذت بخش بود.
 
ویدا جوان درباره علائق خود توضیح داد:من لیسانس حسابداری دارم، اما از بچگی به هنر علاقه داشتم. نقاشی و طراحی می کردم و در هفت سال گذشته هنرهای دراماتیک را ادامه دادم و در پنج سال اخیر هم به بازیگری مشغول بوده ام. ظاهر شدن در قالب های مختلف و متفاوت اشتیاق مرا به کار بیشتر می کند. برای همین است که بین این نقش و نقش دیگرم در سریال قبلی سروش صحت تفاوت صد و هشتاد درجه ای به چشم می خورد.
 ویدا جوان
 
بازیگر نقش سارا در شمعدونی در پایان تأکید کرد:سریال ما بیان غیر مستقیم را برای انتقال حرف های مهمش انتخاب کرده است. اخیرا از برخی مخاطبان شنیده ام داستان «شمعدونی» واقعی نیست. می خواهم در پاسخ به آنها بگویم این سریال یک کمدی ابزورد است و اساسا با کنایه حرف های خود را انتقال می دهد. برای مثال می گوید هر بچه ای که بی ادب به نظر می رسد حاصل تربیت مادری است که توانایی کنترل عصبانیت و ناراحتی خود را نداشته است. بهتر است با دید عمیق تری به سریال نگاه کنیم. به قول معروف:«آینه چون روی تو بنمود راست/ خود شکن،  آیینه شکستن خطاست».
 ویدا جوان و محمد نادری
شمعدونی به کارگردانی سروش صحت هر شب از شبکه سه پخش می شود. حسن معجونی ، آتنه فقیه نصیری ، ویدا جوان ، محمد نادری ، نگار عابدی و … بازیگران این مجموعه هستند.
این مجموعه داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.

ویدا جوان از نقش سارا در سریال شمعدونی میگوید + عکس

4.4207
این مطلب مفید بود ؟18225
برگرفته از سوره سینما - / ک
وبگردی