سعید چنگیزیان
سعید چنگیزیان بازیگر نقش ناصر در سریال پرمخاطب زخم کاری در نمایش خانگی همسر یکی از بازیگران مطرح سینما و شبکه نمایش خانگی است.

سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا بازیگران سینما و تلویزیون

سعید چنگیزیان یکی از بازیگران خوب اما کمتر شناخته شده سینما و تلویزیون است که با نقش ناصر ریزآبادی در سریال زخم کاری معروف شد.

این هنرمند متولد 1376 است. او فعالیت خود را در سال 1382 با فیلم خداحافظ رفیق به کارگردانی بهزاد بهزادپور در سینما آغاز کرد و از آن پس در فیلم هایی همچون دختر شاه پریون، خشم و هیاهو، نقش نگار، چهارراه استانبول و جمشیدیه و سریالهایی مانند توطئه فامیلی و برادرجان نقش آفرینی کرده است.

ازدواج سعید چنگیزیان با همسرش

سعید چنگیزیان متأهل بوده و همسرش الهام کردا از بازیگران کشورمان است. او در سال 1379 با الهام کردا آشنا شده و در سال 1381 با یکدیگر ازدواج کردند. 

سعید چنگیزیان و همسرش

فیلم و سریالهای الهام کردا

الهام کردا متولد 17 آذر 1357 بازیگر و کارگردان تئاتر است. این بانوی هنرمند  فعالیت هنری خود را با سریال با من بمان به کارگردانی حمید لبخنده آغاز کرده و از سال 1380 وارد نمایش های تئاتر شد. او تاکنون بیش از بیست سال سابقه کار هنری در سینما و تلویزیون دارد. 

الهام کردا

الهام کردا  بازیگری در سریال های نمایش خانگی را با مجموعه شاهگوش در سال 1392آغاز کرد و پس از آن نقش سارا آژند در سریال نهنگ آبی را پذیرفت.  او در این سریال نقش همسر فرهاد آئیش و مادر دیبا زاهدی را ایفا می کرد که با متوجه شدن خیانت همسرش دست به خودکشی زد.

الهام کردا در سال 1398 به جمع بازیگران سریال کرگدن پیوسته  در کنار بازیگرانی همچون مصطفی زمانی، پانته آ پناهی، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، مهدی کوشکی و نادر فلاح نقش کیانا مرادی را ایفا می کرد.

الهام کردا

همسر سعید چنگیزیان در سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقش مهناز همسر فرزاد فرزین و یکی از کارمندان ملکه را ایفا می کند که در قسمت های پایانی حضور پررنگ تری داشته و زوایای مختلف زندگی او نمایش داده می شود.

الهام کردا و همسرش

الهام کردا در جدیدترین تجربه نمایش خانگی خود به سریال آهوی من مارال با نقش انیس الدوله پیوسته است. این سریال به کارگردانی مهرداد غفارزاده با بازیگران سرشناس عرصه هنر در مرحله فیلمبرداری است.

این بانوی هنرمند نقش آفرینی در فیلمهای سینمایی برف روی کاج ها، ملبورن، رگ خواب، سرکوب و حوض نقاشی و سریال های حیران، مهرآباد، تعبیر وارونه یک رویا و داوران را در کارنامه هنری خود دارد.

الهام کردا و سارا بهرامی

الهام کردا، سارا بهرامی، باران کوثری و پردیس احمدیه بازیگران فیلم سرکوب

همسر ناصر در سریال زخم کاری کیست؟

4.329
این مطلب مفید بود ؟254
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : الهام کردا
وبگردی