قیچی داخل سر
مسافران اتوبوس بهت زده به زنی خیره شده بودند که قیچی داخل سرش فرو رفته بود ، تیغه ی قیچی باغبانی به طرز دلخراشی جمجمه ی او را شکافته بود.

به بیمارستان بردن مصدوم با قیچی داخل سرش با اتوبوس!

مسافران حاضر در اتوبوس شاهد صحنه ای عجیب بودند ، زنی که قیچی داخل سرش فرو رفته بود برای رفتن به بیمارستان سوار اتوبوس شد به طوریکه در حالت طبیعی چنین مواردی را باید با آمبولانس به بیمارستان رساند.

زنی که نامش "شن" عنوان شده است درحال کار در مزرعه اش بوده که دچار حادثه شد ؛ به گفته ی گزارشگر دیلی میل زن کشاورز چینی قصد چیدن بخشی از یک درخت را داشته است ولی فاصله ی او از بخش مورد نظر درخت زیاد بود برای همین قیچی را به سر شاخه بامبو وصل کرد تا به این روش به ارتفاع بلندتری برسد اما ناگهان شاخه ی بامبو از دستش افتاد و قیچی به طور عمود روی سرش افتاده و داخل جمجمه ی او فرو رفت.

قیچی داخل سر

عکس وضعیت پیرزن کشاورز چینی بعد از قیچی داخل سرش

زن 57 ساله بعد از این حادثه سعی کرد تا خونسردی خود را حفظ کند و برای همین تصمیم گرفت تا با اتوبوس و خودش به تنهایی به بیمارستان برود که در نوع خود اقدامی باورنکردنی بود.

زن کشاورز با همان وسیله ی نقلیه عمومی به بیمارستان رسید و به بخش اورژانس رفت تا مداوا شود ؛ پزشک به سرعت بعد از عکسبرداری اقدامات قبل از جراحی را انجام داد و بعد از انجام 2 جراحی کوچک قیچی را از سر زن خارج کرد.این زن با وضعیت وخیمی که داشت خوشبختانه جان سالم به در برد . طبق گفته ی پزشک نوک قیچی 2-3 میلیمتر از مغز بیمار فاصله داشت و این یعنی نهایت خوش شانسی.

خونسردی عجیب یک زن با قیچی داخل سرش! + عکس

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : قیچی
وبگردی