جاده هراز و کندوان

جاده های هراز و کندوان در مازندران یک طرفه می شوند

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1399کد مطلب : 57408زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر امروز یکشنبه خبر داد.

ایلنا:سرهنگ علیرضا قدمی بابیان اینکه ترافیک در حال حاضر در راه های مازندران روان است، گفت:در صورت مشاهده ترافیک سنگین، جاده های هراز و کندوان بعدازظهر امروز یکشنبه 30 شهریورماه از شمال به جنوب یک طرفه می شوند.

وی افزود:سطح راه ها در محورهای کوهستانی به ویژه کندوان، کیاسر و سوادکوه لغزنده و در ارتفاعات مه گرفتگی باعث محدودیت دید رانندگان شده است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 یکشنبه و دوشنبه تا 2 بامداد روز های بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز های یکشنبه و دوشنبه تا 2 بامداد روز های بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

وی افزود:تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 روز های یکشنبه و دوشنبه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز های یکشنبه و دوشنبه 30 و 31 شهریورماه تا 2 بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز های یکشنبه و دوشنبه تا 2 بامداد روز های بعد از مرزن آباد به کرج و آزادراه تهران- شمال یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت:تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 فردا از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه های استان است.

انتهای پیام/م

جاده های هراز و کندوان در مازندران یک طرفه می شوند

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی