کشف ماهی مرکب 4 متری
ماهی های مرکب از بزرگترین ماهی های دریا هستند و توانایی رشد تا 20 متر را هم دارند برادرانی غواص که قصد رفتن به دریا را داشتند در ساحل با یک ماهی غول پیکر برخوردند.

کشف ماهی مرکب 4 متری در کنار ساحل

ماهی های مرکب یکی از ماهی های بزرگ دریاها هستند که از خانواده هشت پایان می باشند و بیشتر در اعماق آب زندگی می کنند و تنها در هنگام شب از اعماق دریا برای تغذیه به بالا می آیند.

ماهی های مرکب دارای 10 پا هستند که این بسیار شگفت انگیز و خارق العاده است.اما روز گذشته تصاویری عجیب توسط یک غواص در سواحل نیوزیلند منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ماهی 4 متری

کشف ماهی مرکب غول پیکر 4 متری در ساحل

روز گذشته تصاویری عجیب و باور نکردنی از یک ماهی مرکب غولپیکر به طول 4.2 متری به همراه تعدادی غواص در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد چرا که این میزان طول برای یک ماهی مرکب کمی عجیب و نادر می باشد.

غواصانی که در تصاویر مشاهده می کنید 3 برادر هستند که برای غواصی صبحگاهی به ساحل آمده بودند که ناگهان با این ماهی مرکب غول پیکر و بزرگ روبرو شدند.

این 3 برادر پس از انتشار این تصاویر گفتند که ما تاکنون کوسه ها و نهنگ های بزرگی را در طی غواصی مشاهده کرده ایم و اما تاکنون به هیچ وجه ماهی مرکبی به این اندازه ندیده بودیم و برایمان در نگاه اول بسیار عجیب بود.

ماهی مرکب غول پیکر

برادران غواص در کنار ماهی مرکب غول پیکر 4 متری

ماهی های مرکب بزرگ اغلب توسط نهنگ ها شکار و خورده می شوند و بچه های آنها نیز توسط کوسه ها خورده می شوند و این ماهی مرکب قطعا یکی از بزرگترین ماهی های مرکبی است که تا کنون مشاهده نموده اید.

با این وجود علت قرار گیری این ماهی مرکب در کنار ساحل مشخص نشده است.

کشف ماهی مرکب غول پیکر 4 متری عجیب! + عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : ماهی عجیب
وبگردی