لیلا زارع

لیلا زارع در فیلم غیر مجاز + تصاویر

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14175زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیلا زارع که در جشنواره سی و سوم با فیلم شیفت شب حضور داشت به تازگی در فیلم غیر مجاز به کارگردانی حسن یکتاپناه ایفای نقش می کند که در ادامه جزئیاتی در این باره با چند عکس از پشت صحنۀ این فیلم مشاهده می کنید.

فیلم سینمایی غیرمجاز به کارگردانی حسن یکتاپناه روزهای پایانی فیلمبرداری را سپری می کند.در این فیلم بازیگرانی از جمله پریوش نظزیه،میلاد کی مرام،لیلا زارع نفش آفرینی می کنند.

فیلمبرداری سکانس های داخلی “غیرمجاز” به پایان رسیده و گروه مشغول ضبط سکانس های خارجی هستند.بازی پریوش نظریه و میلاد کی مرام به پایان رسیده و گروه هم اکنون مشغول ضبط سکانس هایی با بازی لیلا زارع هستند.لیلا زارع در جشنواره سی و سوم با تازه ترین تجربه کارگردانی نیکی کریمی “شیفت شب” حضور داشت.

غیرمجاز در 42 لوکیشن در تهران فیلمبرداری می شود و گروه روزهای پایانی کارشان را سپری می کنند.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

“غیرمجاز” داستان دخترجوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید؛ او در این راه با ناملایماتی روبرو می شود که توقع آن را ندارد.

یکتاپناه که به عنوان کارگردان فیلم «جمعه» شناخته می شود از سال 1382 به بعد پشت دوربین سینما قرار نگرفته بود و «غیرمجاز» بعد از 12 سال بازگشت او به دنیای کارگردانی است.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

اسامی عومل فیلم به این شرح است:تهیه کننده:محمد حسین عامری پویا، کارگردان:حسن یکتا پناه، نویسنده:محمد سلیمانی، تدوین:نازنین مفخم، مدیرفیلمبرداری و مجری طرح:رضا رخشان، مدیر تولید:رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس:علی وطن دوست، طراح گریم:عباس عباسی، مدیرصدابرداری:جواد مقدس، عکس:مهسا طیب طاهر، فیلمبردارپشت صحنه:ساراگوهری، روابط عمومی:مریم رضازاده، بازیگران:میلاد کی مرام، لیلا زارع، با حضور پریوش نظریه و با معرفی یاسمن معاوی و نگار جوکار

 در ادامه تصاویری از بازیگران از جمله لیلا زارع،میلاد کی مرام و عوامل فیلم غیر مجاز را در پشت صحنۀ این فیلم مشاهده می کنید.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیر مجاز + تصاویر

276
این مطلب مفید بود ؟3145
منبع : نمناک - / ل
برچسب : لیلا زارع
وبگردی