فروش کلیه

فروش کلیه بخاطر خرید گوشی اپل!

کد مطلب : 20653زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو چینی که ساکن منطقه شرقی استان جیانگسو هستند به دلیل نداشتن پول کافی برای خرید آیفون 6 اس اقدام به فروش کلیه های یکدیگر کردند تا موفق به خرید محصول تازه اپل شوند.

فروش کلیه خود برای خریدن آیفون 6 اسبعضی از افراد برای رسیدن به خواسته هایشان دست به کارهایی می زنند که احمقانه ترین روش است چنانچه دو مرد چینی به دلیل علاقۀ زیاد به گوشی هوشمند قصد داشتند برای خرید آیفون 6 اس کلیه های خود را بفروشند.

در یک حادثه عجیب، دو چینی که ساکن منطقه شرقی استان جیانگسو هستند به دلیل نداشتن پول کافی برای خرید آیفون 6 اس به این فکر افتادند تا با فروش کلیه های یکدیگر موفق به خرید محصول تازه اپل شوند.

گوشی آیفون 6

این دو دوست بانام های وو و هوانگ ابتدا با یک شخصی که عامل فروش اعضای بدن بود در اینترنت آشنا شده و متوجه شدند که باید ابتدا برای معاینه و تأیید سلامت کلیه خود به بیمارستان مراجعه کنند ولی هنگام قرار گذاشتن با عامل غیرقانونی خرید کلیه در بیمارستان متوجه شدند که آن فرد در سر قرار حضور پیدا نکرد.

در این زمان وو که از انجام این کار منصرف شده بود تلاش کرد که دوست خود را هم از انجام این کار منع کند ولی او این را قبول نکرد و وو هم با پلیس تماس گرفت و هوانگ مجبور به فرار شد.
 
شاید در نگاه اول این اتفاق در حد یک داستان غیرواقعی به نظر برسد اما پیش ازاین اتفاقات مشابهی نظیر این داستان رخ داده بود. اوایل امسال هم یک جوان 21 ساله چینی برای به دست آوردن پول و خرید اپل واچ اقدام به فروش مواد مخدر کرده بود.

احتمالاً این خبر شایعه ی افت فروش آیفون در کشور چین را تحت تأثیر قرار می دهد چراکه پیش ازاین تصور می شد که فروش آیفون های جدید امسال در این کشور افت بسیاری خواهد داشت. به هرحال هرمیزان هم که طرفدار محصولات اپلی باشیم نباید سلامت خود را برای بدست آوردن یک گجت فناوری به خطر بیندازیم.

فروش کلیه بخاطر خرید گوشی اپل!

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برگرفته از عصر ایران - / ل
وبگردی