خواب دیدن
اهمیت خواب دیدن و تعبیر کردن آن از دوران پیامبران در میان مردم رواج داشته است که افراد مختلف با توجه به علم خود خواب دیده شده را تفسیر می کردند، در این بخش مواردی از تعبیرخواب هندی را خواهید خواند.

12 چیز خوب که در خواب ظاهر می شوند و نشان دهنده رازی واقعی می باشند

 
این همیشه خوب است که خوابی خوب و بدون هیچ کابوسی را در هر شب که به اتاق خوابمان می رویم ، ببینیم . برخی از دانشمندان ادعا می کنند که این خواب ها و رویاها توسط یکی دیگر از ابعاد جسمی و روحی کنترل می شوند و ذهن در آن نقشی ندارد.
 
برخی چیزها وجود دارند که در رویاهایتان ظاهر می شوند که دارای پیغام های پنهانی نسبت به زندگی شما می باشند و با آن بطور کامل در ارتباط اند. در این بخش از نمناک به سراغ یکی از مطالب جالب تعبیر خواب هندی رفته ایم که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید.

دیدن این موارد در خواب نشانه های خوبی است

 در ادامه ما 12 مورد را به شما معرفی میکنیم که با دیدن و ظاهر شدن آنها در خوابتان معنای دیگری می دهند.
 
1-جعبه: اگر شما در خواب جعبه دید بدانید کهه در پشت آن رازهایی وجود دارد و تلاش فهماندن برخی چیزها به شما می باشد.اگر شما یک جعبه خالی را در خواب ببینید به این معناست که شما نا امید هستید و یا ناامید خواهید شد در حالی که اگر شما آن را باز ببینید به این معناست که شما هیچ اراده ای نسبت به حفظ اسرار و رازهای خود ندارید و همیشه درحال گفتن رازهایتان به افراد غیر قابل اعتماد می باشید.
 
2-سقوط: احساس در حال سقوط بودن در خواب می تواند نشان دهنده ی این باشد که شما یک شانس دارید ولی متاسفانه در حال از دست دادن آن می باشید.
 
3-گربه : دیدن گربه در خواب به معنای قدرت می باشد و در برخی از مقالات آمده است که با معنویت در ارتباط است.
 
4-دندان: اگر شما در خواب یک دندان خود را از جای در بیاورید نشان دهنده این می باشد که شما از پیری و پیر شدن می ترسید.
 
5-مورچه: دیدن مورچه در خواب می تواند نماد اتصال و رابطه مستحکم و قوی میان شما و کسی که دوستش دارید باشد.
تعبیر خواب هندی

تعبیر خواب هندی و معنی دیدن چند مورد جالب در خواب

 
6-مو: دیدن مو در خواب می تواند نشان دهنده ی یک ایده باشد که چگونه باید با شریک زندگی تان برخورد کنید و چگونه احساس خود را به آن بروز دهید.
 
7-آّب : دیدن آب در خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما اهل ریسک کردن می باشید و با این حال شما مایل به دریافت فرصت هایی هستید که دستیابی به آن حدودا غیر ممکن است.
 
8-پروازکردن: این بدین معناست که شما برای پیشرفت و ترقی تصمیم های یزرگی که گرفته اید و نگاه خوش بینانه به زندگی خود دارید
 
9-جاده: دیدن جاده در خواب بدین معنا می باشد که شما مایل به یک سفر طولانی می باشید که در پی این سفر به اهداف بلند مدت خود خواهید رسید
 
10-گل: دیدن گل و لای در خواب بدین معناس است که ممکن است برخی عوامل وجود داشته باشند که باعث ناآرامی و اضطراب شما گردیده اند.
 
11-رنگ سبز: دیدن رنگ سبز در خواب بدین معناست که شما کاملا از زندگی خود قانع هستید و هیچ مشکلی ندارید و با خوشحالی آنرا سپری می کنید.
 
12-برهنه بودن در میان جمعیت:این بدین معناست که شما هرچه را که مردم در مورد شما نظر می دهند را قبول می کنید.بطور جدی می توان گفت شما آسیب پذیر هستید.

12 خواب که دیدنش در تعبیرخواب هندی ها عالی است

3.335
این مطلب مفید بود ؟2312
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : خواب دیدن
وبگردی