ساره بیات
“ساره بیات” یکی از بازیگران خوشتیپ و خوش استایل کشورمان است که در ادامه تیپ های جدید و جذاب او را مشاهده میکنید همچنین با سبک لباس پوشیدن او آشنا میشوید.

تیپ و استایل های شیک ساره بیات

ساره بیات از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون کشورمان و خواهر سروین بیات است که فعالیت خود را از تئاتر آغاز کرده است, ساره بیات یکی از بازیگرانی است که اخیرا بازی او را در سریال عاشقانه دیده اید. ساره بیات همیشه تیپ های باکلاس و مد روزی دارد و در جشنواره های مختلف همیشه خوشتیپ بوده و هست, او در سریال عاشقانه نیز با تیپ و استایل های جذاب دیده شد طوری که بسیاری از خانم ها از سبک لباس پوشیدن او ایده میگیرند.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه

ساره بیات 39 سال دارد و با بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین حسابی خوش درخشید, شاید برایتان جالب باشد که بدانید ساره بیات جزو بازیگرانی است که هیچ عمل زیبایی روی چهره اش انجام نداده است. ساره بیات از نظر قد و وزن ایده آل است, قد او 160 و اندام متناسبی دارد که او را خوش استایل تر میکنند. این بازیگر خوشتیپ به عنوان مدل آرایشی نیز درخشیده است.

تیپ ساره بیات

تیپ ست ساره بیات و محمدرضا گلزار

مدل مانتو ساره بیات

مدل مانتوهای شیک ساره بیات

ساره بیات جزو خوشتیپ ترین های سینمای ایران است و بیشتر با استایل های رسمی دیده میشود, او لباس های به روز و باکلاس برای خود انتخاب میکند و معمولا کفش های پاشنه بلند میپوشد. ساره سبک خاصی در لباس پوشیدن دارد و همه جور لباسی را نمیپوشد, زیبایی در عین سادگی را میتوان در تیپ های او دید. از برندهای محبوب ساره بیات میتوان به برند معروف لویی ویتون اشاره کرد, او از کیف و عینک های این برند به خوبی استفاده میکند.

استایل ساره بیات

استایل شیک ساره بیات 

ساره بیات

تیپ تابستانی ساره بیات

ساره بیات

مدل لباس های ساره بیات

پالتو ساره بیات

مدل پالتو ساره بیات

عکس های مدل مانتو و تیپ های شیکساره بیات

3.9242
این مطلب مفید بود ؟18953
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : ساره بیات
وبگردی