سوسن پرور

ماجرای توهین سوسن پرور به یک تماشاگر چه بود؟!

تاریخ انتشار : 30 آذر 1396کد مطلب : 61675زمان مطالعه : 2 دقیقه
چند روز پیش خبری مبنی بر توهین سوسن پرور به یک تماشاگر نمایش هایلایت در رسانه ها منتشر شد که با واکنش این بازیگر کشورمان همراه بود.

واکنش سوسن پرور به ماجرای توهینش به یکی از تماشاگران

سوسن پرور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که سابقه بازی در سریال های طنز را در کارنامه هنری اش دارد ، این روزها با نمایش هایلایت روی صحنه تئاتر است. چند روز گذشته خبری درباره برخورد سوسن پرور با یک تماشاگر در رسانه ها دست به دست شد که با واکنش این بازیگر کشورمان مواجه شد.

دوشنبه همین هفته خبری مبنی بر توهین "سوسن پرور" کارگردان و بازیگر نمایش "هایلایت" منتشر کرد. خبری که در محافل تئاتری به سرعت بازتاب پیدا کرد و ما را بر آن داشت تا از چند و چون این ماجرا مطلع شویم.

ماجرای خبر توهین سوسن پرور به تماشاگر چیست

آنچه در متن این خبر آمده از زنگ خوردن تلفن همراه یکی از تماشاگران در حین اجرای نمایش "هایلایت" حکایت دارد. اتفاقی که بعد از آن به قطع نمایش و برخورد کارگردان اثر منجر شده است. در ادامه این خبر آمده است:برخورد این کارگردان با یک مخاطب که صرفاً مخاطب یک نمایش خاص نیست و سرمایه تئاتر رو به توسعه ایران است می تواند زمینه دل آزردگی و دوری او از تئاتر شود. آنچه مسلم است این مخاطب دست کم تا مدت ها از تئاتر دوری خواهد کرد و به نظر می رسد دیگر پا به سالن باران نخواهد گذاشت. قطعا او این خاطره تلخ را در دایره ارتباطات خود تعریف خواهد کرد و تصویر هنرمند تئاتر در اذهان بسیاری خدشه دار خواهد شد.

سوسن پرور

سوسن پرور بازیگر تئاتر و تلویزیون

به همین مناسبت سوسن پرور نویسنده، کارگردان و بازیگر نمایش هایلایت طی یادداشتی واکنش خود به این اتفاقات و خبر منتشر شده را در اختیار ما قرار دارد:

این جوابیه نیست فقط تشکری است از اعماق دلم، داستان تحقیری که کردم را خواندم. اگر به عهده خودم گذاشته بودید حقیقی تر می نوشتم البته می فهمم برای بزرگ نمایی و بولد کردن قصه مجبور بودید از من ناظمی ترسیم کنید با یک خط کش آهنی در دست و آن ادبیاتی که به آن اشاره کردید و صد البته از تماشاگر هم یک مظلوم به تصویر بکشید.

سوسن پرور

سوسن پرور در نمایش هایلایت

دست مریزاد که این قصه باعث شد کسی راجع به مخاطب من بنویسد اما ای کاش از اول تر می نوشتید از خرداد ماه که شروع به نوشتن نمایش کردم و با مردم قدم به قدم پیش رفتم، برای مردم نوشتم و برای آنها اجرا کردم هیچ کس مخاطبش را اندازه من دوست ندارد این را اگر می توانید از خود مردم بپرسید که چگونه به حضورشان احترام گذاشته ام.

اما من به قلب تپنده بازیگرم هم احترام می گذارم و شما نگران آن تماشاگر نباشید نه تنها از تئاتر دور نمی شود بلکه طبق صحبتی که با او داشتم به زودی دوباره به تماشای کارم می آید و البته این بار با موبایل خاموش و ای کاش شماهم دوباره به تماشایم بنشینید خیلی از مردم بیش از 5 بار هم آمده اند شما که نگران مخاطب تئاتر هستید بیایید تا نگرانیهایتان برطرف شود.

ماجرای توهین سوسن پرور به یک تماشاگر چه بود؟!

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
برچسب : سوسن پرور
وبگردی
    {"Location":"\/��������-��������.p61675","ResCode":124,"html":false}