تیم منتخب هفته بیست و چهارم

ترکیب منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر

تاریخ انتشار : 7 تیر 1400کد مطلب : 67920زمان مطالعه : 3 دقیقه
تیم های استقلال تهران و شهرخودرو بیشترین بازیکنان را در ترکیب منتخب هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتبال کشورمان را به خود اختصاص دادند.

هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به اتمام رسید و در هشت بازی برگزار شده 13 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد. در پایان این هفته پرسپولیس به صدر جدول صعود کرد و در پایین جدول هم تغییراتی صورت گرفت. در ترکیب منتخب تیم های استقلال و شهرخودرو با سه نماینده در صدر قرار دارند.

گلر:سید حسین حسینی(استقلال):

سومین کلین شیت متوالی سید حسین حسینی در حالی رقم خورد که او موفق شد 2، سه مهار بسیار خوب داشته باشد و نمایش قابل توجهی مقابل گل گهر سیرجان از خود بر جای بگذارد. او با این سبک از بازی می تواند فعلا خیالش از فیکس بودن راحت باشد. 

مدافعان:محمد طیبی(صنعت نفت)، محمدحسین مرادمند(استقلال)، امیرمهدی جانملکی(نساجی مازندران)، حامد شیری(نساجی):

در این هفته مدافعان خوش درخشیدند و موفق شدند فارغ از مسائل تدافعی در کارهای تهاجمی هم به تیم های خود کمک کنند. محمد طیبی در ترکیب صنعت هم گل زد و هم باعث شد تا یک کلین شیت به حساب تیمش ثبت شود. محمدحسین مرادمند هم زننده یک گل جنجالی برای استقلال بود و بعد از مدت ها حضورش در ترکیب اصلی را به رسمیت رساند. امیر مهدی جانملکی و حامد شیری نیز به عنوان 2 مدافع نساجی با گل هایی که زدند و نمایش خوبی که در فار تدافعی داشتند به تیم خود کمک کردند تا سه امتیاز ارزشمند را از یک دیدار خارج از خانه به دست بیاورد. 

هافبک ها:امید عالیشاه(پرسپولیس)، محمد آبشک(فولاد)، سید مهدی حسینی(آلومینیوم اراک)، حسین مهربان(شهرخودرو)

به گزارش ایرنا:امید عالیشاه تنها نماینده پرسپولیس در ترکیب منتخب این هفته بود. این بازیکن بازهم یک نمایش قابل قبول دیگر را در تیم یحیی داشت و پاس گل فوق العاده ای را برای مهدی عبدی ارسال کرد. گلی که ارزشی بسیار زیاد برای سرخپوشان تهرانی داشت. در دیدار فولاد و سپاهان هم که با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید محمد آبشک در میانه میدان خوش درخشید و طبق نمرات متریکایی بهترین بازیکن زمین بود؛ او در نبرد موفق، پاس کلیدی، قطع پاس و بازیابی مالکیت توپ بهترین بازیکن دیدار یکشنبه شب بود.

باید به سید مهدی حسینی هم اشاره داشته باشیم. هافبک خوش آتیه تیم آلومینیوم اراکه زننده تک گل تیمش در اصفهان مقابل ذوب آهن بود. حسینی با وجود قد و قامت کوتاهی که دارد این گل را از روی یک حرکت تیمی با ضربه سر وارد دروازه شهاب گردان کرد و در میانه میدان عملکرد قابل قبولی داشت. حسین مهربان هم در بازی پدیده و تراکتور مثبت کار کرد. او یک گل زد و خط دفاعی تراکتور را بارها مورد آزار و اذیت قرار داد و حضورش در ترکیب اصلی به همین دلیل بود. 

مهاجمان:مهدی قایدی(استقلال)، امین قاسمی تژاد(شهرخودرو)

مهدی قایدی گل نزد اما روی هر 2 گل استقلال موثر بود و هر وقت که اراده کرد مدافعان گل گهر را آزار داد. حرکت دامی این بازیکن ملی پوش روی گل دوم تحسین برانگیز بود که در فوتبال کشورمان کمتر شاهد آن هستیم. در نهایت هم باید به امین قاسمی نژاد اشاره کنیم. ستاره تیم شهرخودرو در بازی با تراکتور هم گل زد و هم پاس گل داد و هم می توانست تعداد گل های خود را به عدد سه برساند ولی بی دقتی کرد و کمی بدشانس بود. 

سرمربی:مهدی رحمتی(شهرخودرو)

در هفته ای که برد یحیی و فرهاد جالب توجه بود؛ باید مهدی رحمتی را بهترین سرمربی بدانیم. تیم او در حالی که بخش اعظمی از دقایق مسابقه مقابل تراکتور را با یک یار کمتر بازی کرد موفق شد به 2 گل برسد و حتی وقتی نتیجه برد را از دست داد بازهم برای زدن گل دوم پیش آمد و به هدف خود رسید. شهرخودرو پس از شکست مقابل استقلال با یک ریکاوری بدنی و ذهنی مناسب به جدول بازگشت.

انتهای پیام/م

ترکیب منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی