منزل عروس
هر روز مدل جهیزیه های جدیدتری برای عروس خانم ها وارد بازار میشود و طراحان دکوراسیون ایده های شیک تری برای چیدمان منزل عروس ارائه میکنند که نمونه های آن ها در نمناک جمع آوری شده است.

دکور و دیزاین منزل عروس با چیدمان جهیزیه شیک

امروزه انتخاب مدل جهیزیه و سبک چیدمان آن در منزل عروس از اهمیت ویژه ای برخوردار است, به همین دلیل هر روز مدل جهیزیه عروس با تنوع بالا و مطابق مد روز وارد بازار میشود. سرویس چوب عروس دچار تغییرات زیادی شده است و هر روز مدرن تر از دیروز میشود, برای انتخاب جهیزیه بهتر است وسایلی به رنگ روشن انتخاب کنید رنگ هایی مانند سفید و صورتی برای منزل عروس عالی هستند.

منزل عروس

منزل عروس 2018 با جهیزیه لوکس

چیدمان جهیزیه در خانه عروس و داماد باید حرفه ای انجام شود, در ترکیب رنگ ها دقت کنید و رنگ هایی که با هم همخوانی دارند را ست کنید. در تصویر از ترکیب رنگ های آبی کمرنگ و بنفش پررنگ استفاده شده که میبینید چقدر زیبا است, خانه عروس باید یک تم رنگی داشته باشد طوری نباشد که از همه رنگ ها در آن استفاده کنید . دو یا سه رنگ را مد نظر بگیرید و جهیزیه تان را بر اساس آن ها بخرید تا موقع چیدمان به مشکل بر نخورید.

اگر میخواهید منزل لاکچری تری داشته باشید بهتر است منزل تان را فرش نکنید, فقط زیر میزها فرش های کوچکی پهن کنید تا دکوراسیون خانه تان مد روز و شیک شود.

منزل عروس

مدل جهیزیه عروس در سال 97

اگر میخواهید جهیزیه تان را از میان جدیدترین و شیکترین مدل های سال 2018 انتخاب کنید بهتر است از مدل جهیزیه و دکوراسیون های منزل عروس که در ادامه مطلب جمع آوری شده است دیدن کنید و از جهیزیه های مد روز ایده بگیرید.

منزل عروس نیاز به تزیین دیوار پشت ال سی دی با کناف و سنگ های آنتیک دارد, یکی از دیوار ها باید کاغذ دیواری شود, کناف سقف و لوسترهای شیک ضروری اند, نورپردازی در قسمت های مختلف خانه باید حرفه ای انجام شود و تلویزیون دیواری را میتوانید قاب کنید تا دکوراسیون مدرن تری داشته باشید.

منزل عروس

دکوراسیون منزل عروس ایرانی

منزل عروس

چیدمان منزل عروس به سبک جدید

منزل عروس

ایده های دکوراسیونی منزل عروس

خانه عروس

دکور و دیزاین خانه عروس و داماد 

خانه عروس

دکوراسیون ناهار خوری عروس

نشیمن منزل عروس

دکور و چیدمان نشیمن منزل عروس

شیکترین مدل جهیزینه و دکوراسیون منزل عروس + تصاویر

3.7149
این مطلب مفید بود ؟11138
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی