سوسن پرور
سوسن پرور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای ابراز همدردی با شراره درشتی دست به اقدامی عجیب زد و موهایش را از ته تراشید.

ظاهر جدید سوسن پرور برای همدردی با شراره درشتی

آخرین روزهای خردادماه 98 بود که شراره درشتی بازیگر کشورمان و همسر زنده یاد رضا ژیان خبر از بیماری اش داد و همه را شوکه کرد.

این بانوی هنرمند که سالهاست در سوئیس زندگی میکند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از ابتلا به بیماری سرطان داد و سوسن پرور دوست صمیمی اش به ابراز همدردی با او پرداخت.

همدردی سوسن پرور با شراره درشتی

سوسن پرور بازیگر طناز سینما و تلویزیون کشورمان برای ابراز همدردی با دوست صمیمی اش شراره درشتی موهایش را تراشید.

سوسن پرور

عکسی از سوسن پرور با موهای تراشیده

سوسن پرور با انتشار این عکس از خودش نوشت : من هم موهام رو با صفر تراشیدم برای همراهی با شراره درشتی عزیزم و همه کسانی که درگیر بیماری سرطان هستند . بدون مو هم میشه زندگی کرد اما بدون امید به بهبودی نه ... شراره جان تو از سرطان قوی تری ....

پ.ن :لطفا جان عزیزتون تو این پست به قیافه من کاری نداشته باشید به جاش تو پستای بعدیم تلافی کنید . حس خوب این همراهی رو برام از بین نبرید . ممنونم...

سوسن پرور و شراره درشتی

عکسی از سوسن پرور و شراره درشتی

شراره درشتی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است که همسر زنده یاد رضا ژیان بود و بازی در سریال هایی چون زیر آسمان شهر ، روزهای زندگی ، کاکتوس ، پدرخوانده ، دفترخانه شماره 13 و فیلم های سینمایی چون بله برون و شاخه گلی برای عروس را در کارنامه هنری اش دارد و این روزها در حال مبارزه با بیماری سرطان است و مراحل شیمی درمانی را طی میکند.

شراره درشتی

مبارزه شراره درشتی با بیماری سرطان

سوسن پرور یکی از بازیگران تئاتر کشورمان بود که از سال 72 حضور در دنیای تئاتر را آغاز کرد و با بازی در نقش فریده در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران در میان مردم شناخته شد.

سوسن پرور

سوسن پرور بازیگر سریال بزنگاه

همدردی سوسن پرور با شراره درشتی با تراشیدن موهایش+عکس

4.634
این مطلب مفید بود ؟313
منبع : صفحه سوسن پرور / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : سوسن پرور
وبگردی