زنده شدن کالبدشکافی

زنده شدن مرده روی تخت کالبدشکافی !

تاریخ انتشار : 19 دی 1396کد مطلب : 62631زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرگ مرد جوان داخل سلول انفرادی زندان توسط 3 پزشک تایید شد اما در لحظات آخر اتفاق عجیب و زنده شدن او کالبدشکافی را منتفی کرد.

زنده شدن مرده ای قبل از کالبدشکافی

پزشکان بعد از مشاهده قطع تمامی علائم حیاتی در مرد جوانی به نام "گنزالو مونتویا" مرگ او را تایید کردند ، تایید 3 پزشک مدارک لازم برای کالبدشکافی را به مراحل پایانی رساند و جسد برای انجام بررسی های بیشتر در جریان کالبدشکافی به اتاق دیگری منتقل شد.
Saved by a snore":Man 'wakes up on mortuary slab after being declared dead by three doctors'
  زنده شدن کالبدشکافی

زنده شدن زندانی اعدامی قبل از کالبدشکافی 

زندانی 29 ساله روی تخت کالبدشکافی زنده شد !

گونزالو مونتویا که به خاطر سرقت و شرارت در زندان داخل سلول انفرادی بود تا حکم اعدام او اجرا شود . بعد از بیهوش شدن "گونزالو" داخل سلول مرگ او توسط 3 پزشک تایید شد و جسدش را داخل کیسه ای مخصوص به بیمارستان آستریاس در اوویدئو منتقل کردند تا برای کالبدشکافی آماده شود.
جسد زندانی جوان روی تخت کالبدشکافی قرار گرفت اما پزشکی که مشغول اماده کردن لوازم بود متوجه صدایی مثل خروپوف شد برای همین به سمت جسد رفت و دقیق تر شد تا اینکه متوجه تنفس او گشت . مرد جوان زنده بود و پزشک حاضر در اتاق کالبدشکافی به سرعت نیروهای امداد را مطلع کرد تا او را به بخش مراقبت های ویژه منتقل کنند.
 
خانواده گونزالو معتقدند مرگ او در حقیقت یکی از حملات شدید صرع بوده که پیش از این نیز اتفاق افتاده بود و پزشکان زندان مرگ او را اشتباها تایید کرده اند.این گفته ها در حالی است که مرگ زندانی جوان را تنها یک پزشک نه بلکه 3 پزشک تایید کرده اند و در حقیقت او برای چند ساعت مرده و سپس زنده شده است.

زنده شدن مرده روی تخت کالبدشکافی !

4.2101
این مطلب مفید بود ؟8516
منبع : بخش خبری نمناک /ن
وبگردی