جاده های مازندران

جاده های مازندران امروز و فردا یک طرفه نمی شود

تاریخ انتشار : 25 مهر 1399کد مطلب : 57671زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هیچ برنامه ای امروز و فردا برای یک طرفه کردن جاده های استان نداریم و هموطنان از سفر های غیرضروری اجتناب کنند.

ایلنا: سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در مبادی خروجی استان تهران گفت:از آمد و شد افراد غیر بومی از استان تهران به مازندران جلوگیری می شود.

قدمی افزود:هم اکنون آمد و شد خودرو ها در جاده های سوادکوه، کیاسر، هراز، چالوس و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی با بیان اینکه مازندران در وضعیت قرمز و هشدار قرار دارد،گفت:هیچ برنامه ای امروز و فردا برای یکطرفه کردن جاده های استان نداریم و هموطنان باید با درک شرایط از سفر های غیرضروری اجتناب کنند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد همه تریلر ها کماکان در جاده چالوس ممنوع است، افزود:آمد وشد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح امروز تا 2 فردا ممنوع شد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه این ممنوعیت تردد روز شنبه 26 مهر در جاده هراز اعمال می شود، گفت:ورود انواع تریلر نیز از ساعت 8 صبح تا 24 فردا در جاده سوادکوه ممنوع می شود.

وی افزود:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه های استان است.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.

انتهای پیام/م

جاده های مازندران امروز و فردا یک طرفه نمی شود

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : ترافیک
وبگردی