آنجلینا جولی و بردپیت

رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود + تصاویر

تاریخ انتشار : 29 مرداد 1397کد مطلب : 10023زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های هالیوود رکورد دار ازدواج هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

رکورد داران تعداد ازدواج در میان چهره های هالیوود

چهره های هالیوودی یکی از شناخته شده ترین چهره های هنر دنیا هستند که طرفداران زیادی دارند. زندگی هنری و شخصی این چهره های هالیوود همواره زیر ذره بین قرار دارد و کوچک ترین اتفاقات در زندگی آنها مورد توجه هوادارانشان قرار میگیرد.

ثبت رکورد در همه زمینه ها امری است که نگاه های زیادی را متوجه آن شخص میکند . شاید برایتان جالب باشد که بدانید در دنیا رکوردداران ازدواج زیادی وجود دارند که نامشان برای همه شناخته شده نیست اما در میان چهره های هالیوودی نیز افرادی وجود دارند که رکورد دار ازدواجند.

اگر میخواهید بدانید که کدام یک از چهره های هالیوودی رکورد دار ازدواج هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های هالیوود رکورد دار تعداد ازدواجند

برد پیت

اگر بخواهیم از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود نام ببریم یکی از آنها برد پیت بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. برد پیت چهره شناخته سینمای هالیوود جوایز متعددی در دنیای سینما کسب کرد و موفقیت های زیادی به دست آورد اما در زمینه زندگی شخصی خیلی موفق نبود . ازدواج های متعدد برد پیت نام او را در رکورد داران ازدواج در هالیوود ثبت کرد.

 چهره های هالیوود

برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت بازیگری آمریکایی تبار در آخرین تجربه زندگی مشترک با آنجلینا جولی هم موفق نبود تجربه های متعددی در زندگی مشترک دارد که به آنها اشاره میکنیم.

 چهره های هالیوود

برد پیت و جنیفر آنیستون

برد پیت اولین بار با گوئینت پالترو رابطه ای برقرار کرد و این رابطه شکل عمومی گرفت اما طولی نکشید که این رابطه خاتمه یافت و مراسم ازدواج برد پیت با جنیفر آنیستون برگزار شد. این ازدواج برد پیت 7 سال به طول انجامید و سرانجام با جدایی این دو آنجلینا جولی وارد زندگی آقای بازیگر شد و طولالنی ترین زمان ازدواج مربوط به او است اما این ازدواج هم سرانجام به جدایی ختم شد.


جنیفر لوپز

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود جنیفر لوپز خواننده ، تهیه کننده ، هنرپیشه و طراح مد آمریکایی است. جنیفر لوپز اولین بار در سال 1991 در یک فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت.

چهره های هالیوود

جنیفر لوپز بازیگر و خواننده مشهور

اولین ازدواج لوپز با اوجانی نوآ در 22 فوریه 1997 بود. دومین ازدواج لوپز با یکی از رقاص های آلبومش بود که در مهر ماه 1380 با یکدیگر در حومه لس انجلس ازدواج کردند ولی در تیرماه 1381 از هم جدا شدند. جنیفر لوپز خبر نامزدی خود با بن افلک بازیگر سرشناس هالیووی را در آذر 1381 اعلام کرد، و قرار به برگزاری مراسم ازدواج در شهریور 1383 اعلام شد. اما چند ساعت مانده به مراسم رابطه این دو بهم خورد و رسما در دی ماه 1383 از هم طلاق گرفتند.

چهره های هالیوود

جنیفر لوپز و بن افلک

کمتر از دو ماه بعد از جدایی جنیفر و بن، جنیفر با مارک آنتونیدر سال 1384 آشنا شد و در ژوئن همان سال در مراس کاملا خصوصی ازدواج کردند، این زوج در 3 اسفند 1386 صاحب فرزندان دوقلو یک دختر بنام امی و یک پسر بنام مکس شدند. سرانجام در24 تیر 1390 بعد از تقریبا 7 سال زندگی مشترک، جنیفر و مارک آنتونی از هم جدا شدند.

 چهره های هالیوود

جنیفر لوپز و الکس رودریگرز

در سال 1396 جنیفر لوپز بطور اتفاقی با الکس رودریگز بازیکن بازنشسته بیسبال در یک رستوران دیدار کرد که این آشنایی به رابطه عاشقانه بین این دو تبدیل شد.

میکی رونی

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود میکی رونی بازیگر آمریکایی است که دو جایزه اسکار افتخاری را در کارنامه هنری اش دارد.

 چهره های هالیوود

میکی رونی بازیگر مشهور هالیوود

رونی یکی از شناخته شده ترین چهره های سینمایی هالیوود بود که در طول حیاتش هشت بار ازدواج کرد ، اولین و معروف ترین همسرش اوا گاردنر ستاره هالیوود بود.

چهره های هالیوود

میکی رونی و همسرش آواگاردنر

میکی رونی اولین ازدواجش را در سال 1942 با آوا گاردنر انجام داد اما دوام این ازدواج فقط یک سال بود. اما سالها بعد و پس از گذراندن 8 بار ازدواج، بالاخره میکی رونی در سال 1978 با جان چمبرلین ازدواج کرد و تا زمان مرگ در کنار یکدیگر ماندند.

الیزابت تیلور

یکی دیگر از هنرپیشه هایی که در طول حیاتش چندین بار زندگی مشترک را تجربه کرد الیزابت تیلور است . الیزابت تیلور بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده دو جایزه اسکار است.

چهره های هالیوود

الیزابت تیلور و همسرش 

الیزابت تیلور یکی از چهره های سرشناس سینمای هالیوود است که هشت بار ازدواج کرد و ندگی خصوصی او به اندازه زندگی هنری اش مورد توجه مردم و رسانه ها است.

 چهره های هالیوود

عکسی از الیزابت تیلور بازیگر مشهور هالیوود

الیزابت تیلور 8 بار ازدواج کرده است. معروفترین و جنجالی ترین ماجرای عشقی او باوجود داشتن همسر ارتباط او با ریچارد برتون بود. او پس از جدایی از همسر، در سال 1964 با ریچارد برتون ازدواج کرد ماجراهای زندگی مشترک پر فراز و نشیب آن دو که حدود یازده سال دوام داشت، همواره در خبرهای حاشیه ای جهان سینما به چشم می خورد؛ و این رابطه فقط ده سال دوام داشت پس از طلاق دوباره درسال 1975 باهم مجدداً ازدواج کردند ولی این بار 9 ماه بیشتر دوام نداشت. تیلور در سال 1996 از آخرین همسر خود طلاق گرفت.

تام کروز

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در هالیوود تام کروز است. تام کروز هنرپیشه سرشناس هالیوود است که زندگی شخصی پرماجرایی را پشت سر گذاشته است.

چهره های هالیوود

تام کروز هنرپیشه مشهور هالیوود

تام کروز در سال 1987 با میمی راجرز هنرپیشه آمریکایی ازدواج کرد اما این ازدواج دوام چندانی نداشت و این زوج در فوریه سال 1990 از هم جدا شدند. تام کروز در مراسم شصت و یکمین دوره جوایز اسکار سال 1989با نیکول کیدمن هنرپیشه استرالیایی آشنا شد و مدتی بعد با وی ازدواج کرد اما این ازدواج هم به جدایی ختم شد.

چهره های هالیوود

تام کروز و همسرش نیکول کیدمن

تام کروز در سال 2005 با کیتی هولمز هنرپیشه آمریکایی آشنا شد. مراسم عروسی آن ها در 18 نوامبر 2006 در براچیانو ایتالیا برگزار شد. در 29 ژوئن 2012 و پس از پنج سال زندگی مشترک اعلام شد که هلمز روند قانونی طلاق از تام کروز را در نیویورک آغاز کرده است.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی یکی دیگر از چهره هایی است که نام او در میان رکورد داران ازدواج در هالیوود ثبت شده است. آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان آمریکایی است که کارهای خیرخواهانه زیادی انجام داده است.

چهره های هالیوود

آنجلینا جولی چهره سرشناس هالیوود

جانی لی میلر همسر اول آنجلینا جولی است که در سال 1996 با او ازدواج کرد و در سال 1999 از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه 2000 با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از 3 سال ازدواجشان به جدایی انجامید.

 چهره های هالیوود

آنجلینا جولی و برد پیت

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام ازدواج شدند اما زندگی آنها هم دوامی نداشت و سرانجام با وجود شش فرزند از هم جدا شدند.

کدام چهره های هالیوود رکورد دار ازدواج هستند؟! + تصاویر

3.599
این مطلب مفید بود ؟6930
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی