علی نصیریان

تبریک خاص صابر ابر برای تولد علی نصیریان

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1398کد مطلب : 37743زمان مطالعه : 2 دقیقه
صابر ابر بازیگر کشورمان با انتشار پستی برای تولد علی نصیریان سنگ تمام گذاشت.

تبریک صابر ابر برای تولد علی نصیریان

15 بهمن سالروز تولد علی نصیریان بازیگر پیشکسوت کشورمان است که بیش از نیم قرن از عمرش را در راه هنر این مرز و بوم صرف کرد.

صابر ابر بازیگر جوان سینما و تلویزیون به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان پستی را به اشتراک گذاشت و به تعریف و تمجید از این هنرمند کشورمان پرداخت.

علی نصیریان

صابر ابر با انتشار عکسی از علی نصیریان نوشت:

آقای نصیریان تولدتان مبارک، قدمتان به چشم من.... مبارک این خاک شمائید که بودنتان نعمت است و بس.شوکت است و بس..... هزار بار شُکر که شُد تا دَمِتان را نظر کنم، خیره و مبهوت به مردی بودم که تمامش را خرجِ سلامت زندگی می کند.

در تمام روزهایی که در سایه شما بودم، به این فکر می کردم که خدا عجب دوستم دارد! چه خوش بختم، که در بختم چند ماهی شما حضور دارید. من شکوه را با شما تجربه کردم! من از شما خاطره دارم آقای نصیریان! از شما تعریف می کنم ، من برای دوستانم تعریف می کنم که با شما ناهار خوردم ، شام خوردم، در یک اتاق استراحت کردم...

من برای دوستانم تعریف می کنم که با شما خندیدم! با شما زندگی کردم... با شما حرف زدم، از شما شنیدم... دلتان نخواهد، خبر ندارید چه حالی دارد از شما گُفتن ... جنابِ نصیریان من منظور گرفتم، مقصود گرفتم، مُراد گرفتم .

مولوی نوشته است:زهر باده شود چو جام تویی ............. ظلم احسان شود چو داد تویی

بس کنم ذکر تو نگویم بیش ............... ذکر هر ذکر و یاد یاد تویی ... پ ن :عکس را در پشت صحنه مسخره باز برداشتم.

علی نصیریان

استاد علی نصیریان 15 بهمن ماه سال 1313 در تهران متولد شد و به واسطه تماشای تعزیه به دنیای هنر علاقه مند شد و در دوران نوجوانی با شرکت در کلاس های تئاتر حضورش در دنیای هنر جدی تر شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

اولین تجربه سینمایی علی نصیریان با یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما گره خورد و آقای بازیگر برای اولین بار با فیلم گاو ساخته داریوش مهرجویی در سال 48 مقابل دوربین رفت.

علی نصیریان

بازی در سریال سربداران و نقش قاضی شارح اولین تجربه تلویزیونی علی نصیریان بود که یکی از ماندگارترین نقش های او محسوب میشود.

تبریک خاص صابر ابر برای تولد علی نصیریان

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : صفحه صابر ابر / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی