زبان بدن عاشقانه
در روابط عاشقانه اگر از احساس طرف مقابلتان مطمئن نیستید می توانید از روی زبان بدن فرد مورد نظر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن شوید.

استفاده از زبان بدن در رابطه عاشقانه

زبان بدن می تواند رازهایی را درباره طرف مقابل تان به شما ارسال کند, زبان بدن در رابطه عاشقانه را بلدید؟زبان بدن یکی از مهم ترین بخش های ارتباطی و تعاملات اجتماعی انسانی محسوب می شود که به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه از آن استفاده می کنیم.

این ارتباط غیرکلامی سبب می شود که افراد هنگامی که با یکدیگر صحبت نمی کنند نیز با حرکات چشم و دست و بدن خود به ارسال سیگنال بدون کلام بپردازند.

تعدادی از نشانه های عمومی حرکات بدن را برایتان آورده ایم که به شما می گویند آیا رابطه تان خوب پیش می رود یا بد. اگر کنجکاو هستید تا در این رابطه بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم تا این بخش از نمناک را از دست ندهید.

زبان بدن عاشقانه

زبان بدن در روابط عاطفی و عاشقانه

اگر می خواهید به تمایلات درونی همسرتان پی ببرید می توانید از زبان بدن استفاده کنید. زبان بدن یعنی انجام دادن برخی از حرکات بدن برای تحت تاثیر قرار دادن فرد موردعلاقه خود، یا عوض کردن عقیده کسی به کار می روند و نشان گر احساسات خاصی هستند.

نگاه کردن زیاد همسر یا نامزدتان در یک رابطه عاطفی به شما نشانه علاقه و توجه او به شماست اما اگر در روابطتان همسر شما زمان صحبت با او نگاهش را از شما می دزدد، یعنی او حوصله هم کلام شدن با شما را ندارد.

زبان چشم عاشق

از روی زبان بدن عاشقانه طرف مقابلتان حس او را بفهمید

اگر طرف مقابلتان در یک رابطه عاشقانه به شما زیاد و طولانی می نگرد، او از شما خوشش آمده است و در صورت تکرار این کار، این فرد احساس خوبی نسبت به شما دارد.

اگر می خواهید بدانید که معشوقتان به شما علاقمند است یا خیر به زبان بدن او توجه کنید. اگر او در حال صحبت با شما در طول مکالمه بدن خودش را به سمت شما متمایل می کند، به شما علاقه دارد مثلا اگر روی مبلی نشسته باشد و پاهایش را روی هم انداخته باشد جهت پاهایش رو به شما خواهد بود.

اگر زنی عاشق مرد مورد علاقه خود گردد، ناخودآگاه کمرش را صاف و کشیده به سمت مرد مورد علاقه اش خم می کند.

حرکات زن عاشق

زبان بدن عاشقانه طرف مقابلتان چگونه است؟

آیا تا به حال به زبان بدن همسرتان توجه کرده اید. اگر او حین مکالمه با شما، یک دست را در جیب شلوار و دست دیگرش را روی دیوار بگذارد تا فضایی امن و حمایتگرانه برایتان ایجاد نماید، قطعا او عاشق شماست.  

اگر نامزدتان به سمت شما کشش قلبی داشته باشد، دست هایتان ناخواسته بارها به هم می خورند یا بدون اینکه خاکی بر روی لباستان باشد، طرف مقابل شما خاک روی لباستان را پاک می کند.

زبان دست عاشق

زبان بدن عاشقانه و حرکات مردان و زنان علاقمند به شما

اگر می خواهید بدانید طرف مقابلتان در جمع به شما توجه می کند، به زبان بدن او بنگرید. ممکن است فرد مورد علاقتان در جمع لطیفه ای را تعریف کند، پس از تعریف لطیفه اگر او منتظر عکس العمل شما بود، مطمئن باشید که او برای جلب توجه شما لطیفه تعریف می کند و تنها فرد مهم و با اهمیت در آن جمع برایش شما هستید.

اگر می خواهید بدانید، همسر یا نامزدتان از حضور شما در جمع  خرسند است، به نحوه خندیدن او توجه کنید و اگر دیدید مرد مورد نظرتان در جمع با صدای بلند و عمیق از ته دل می خندد، یقین داشته باشید که او از حضور شما در جمع خرسند است زیرا مردان پس از دوران کودکی به ندرت عمیق می خندند.

اگر شما یک بچه گربه را نوازش می کنید و نامزدتان نیز همان کارهای شما را تکرار  کند، قصد او مسخره کردن شما نیست بلکه حرکت و تقلید او دست خودش نیست و شما را دوست دارد.

حرکات مرد عاشق

زبان بدن در روابط عاشقانه ای که دچار مشکل شده

وقتی اوضاع خوب نیست ...

اگر بحث و دعوایی میان شما و نامزدتان رخ داده، شما می توانید با زبان بدن نامزدتان بفهمید که اوضاع تا چه حد وخیم است.

اگر سعی می کنید با نامزدتان حرف بزنید اما او از شما فاصله می گیرد و به چشمانتان نگاه نمی کند و پشتش را به شما کرده است، مشکلی وجود دارد که او از شما دلگیر است و باید برطرف شود.

اگر تلاش زیاد برای آشتی با نامزدتان می کنید و کارهای بامزه ای انجام می دهید اما نامزد شما به یک لبخند بی روح و غیر واقعی اکتفا می کند صد در صد یک مشکل احساسی بین شما وجود دارد که باید رفع گردد.

زبان بدن فرد ناراحت

اگر نامزدتان دست به سینه نشسته و دستانش را در هم قفل کرده و در مقابلتان گارد گرفته، اما صدایش ضعیف است و شما را مستقیم نگاه نمی کند یعنی اینکه احساس خوبی به شما ندارد.

وقتی یک مرد، به همسرش احترام نمی گذارد و با کارهایی مانند جلوتر از او راه می رود، در را باز نمی کند، هنگام ورود به خانه، او را مقدم نمی داند، عدم احترام گذاشتن خود را نشان می دهد بدین معنی است که رابطه شان در حال فروپاشی است.

همچنین وقتی یک زن با دوستانش بیش از حد تلفنی صحبت می کند یا تنها سرگرم کارهای خودش است و به طرف مقابلش توجهی نمی کند او را دوست ندارد و رابطه شان نامناسب است.

از ویژگی های خوب نبودن رابطه این است که زوجین در برابر شلختگی یا بیماری های همسرشان غیرمسئولانه رفتار می کنند. 

زبان بدن در روابط عاشقانه چه میگوید؟ + روش استفاده

4.459
این مطلب مفید بود ؟527
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ /ز.ت
برچسب : زبان بدن عشق
وبگردی