آزاده نامداری

مجری های پرحاشیه صدا و سیما + تصاویر

تاریخ انتشار : 15 آبان 1396کد مطلب : 59304زمان مطالعه : 3 دقیقه
مجریان تلویزیون یکی از چهره های حاشیه ساز صدا و سیما در سالهای اخیر بوده اند، در این گزراش درباره مجری های پرحاشیه ای که هر روز دسته گل به آب میدهند صحبت میکنیم.

مجری های پرحاشیه تلویزیون از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی

مجری های پرحاشیه صدا و سیما این سالها به صدر اخبار حواشی تلویزیون آمده اند و هر روز یک اتفاق جدید را رقم میزنند. از ماجراهای فرزاد حسنی و حواشی اجراهایش تا برنامه هایی که احسان علیخانی را سوژه کرد ، همه چیز را در این گزارش میتوانید بخوانید.

مجری های پرحاشیه تلویزیون

«خدا را شکر چادری ام»؛ این جمله ای است که بلافاصله بعد از انتشار عکس های یک مجری تلویزیون در اروپا، در شبکه های مجازی دست به دست شد؛ مجری پرحاشیه ای که زمانی از چهره های مطرح صدا و سیما بود.
حاشیه های چهره های برساخته رسانه ملی، حالا دیگر به موضوعی عادی تبدیل شده است؛ موضوعی که هرچند وقت یک بار توجه مردم را به خود جلب می کند و بعد دوباره فراموش می شود تا باز یکی از ستاره های اجراهای تلویزیونی دسته گلی جدید به آب دهد. نکته اینجاست که این طور وقت ها مردم نسبت به این اشتباهات و حاشیه ها واکنش بیشتری نشان می دهند چون بارها و بارها آنها را از پشت شیشه تلویزیون دیده اند که درس اخلاق می دادند و رفتار دیگران را قضاوت می کردند وگرنه به خودی خود هیچ کس از اشتباه مبرا نیست.
اما این تنها مردم نیستند که نسبت به این حاشیه ها واکنش نشان می دهند، خیلی وقت ها مسئولان رسانه ملی هم نسبت به این حاشیه ها واکنش نشان می دهند؛ واکنشی که ژیلا صادقی یکی از مجریان صدا و سیما از آن با عنوان برخورد شلاقی یاد می کند. او که خود پیش از این حاشیه هایی درست کرده بود به ایسنا گفته:من این گونه برخوردهای شلاقی را اصلاً دوست ندارم و اصلاً هم درست نیست، ولی این را هم می گویم که مجریان ما آن قدر تعاریف غلط از اجرا برایشان در ذهن شان جا افتاده است که اگر آن خط کشی و اخطارها وجود نداشته باشد شاید اتفاقات بدتر از این هم برایشان بیفتد. مجری که فقط درگیر چهره و درگیر فضای مجازی اش است، مجری که فقط درگیر سلفی گرفتن از خودش است، مجری که چیزی به غیر از حرف ساده در ذهنش ملکه نیست مسلماً باید برای او این خطوط قرمزها را پررنگ تر کرد، اما نکته ای که بر آن تأکید دارم این است که از ابتدا باید یک فیلتر دقیق برای مجریان قرار داده شود تا زمانی که مجریان جلوی دوربین می آیند هیچ حاشیه ای برایشان ایجاد نشود.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی مجری برنامه های تلویزیون

صادقی همچنین با اشاره به حاشیه های تلخی که برای مجریان تلویزیون ممکن است رخ بدهد و پیش از این هم اتفاقاتی افتاده است، گفت :در ارتباط با ایجاد این حاشیه ها خود مجری مقصر است. اگر خود مجری مراقبت و آداب را رعایت کند کمتر دچار حاشیه می شود. مردم ما مجریان را باور کرده اند و چهره دیگری از ما را می شناسند. به همین دلیل است که مراقبت های ویژه ای را می طلبد.
اما به بهانه حرف های صادقی شاید بد نباشد مروری بر حاشیه های چهره های معروف اجرا در تلویزیون داشته باشیم. پیش از همه آزاده نامداری که اگرچه در جلوی دوربین، هماهنگ با باید و نبایدهای همیشگی رسانه ملی رفتار می کند اما حاشیه هایش از زندگی شخصی و خصوصی اش هر بار باعث می شود به کانون بحث و حدیث های مجازی تبدیل شود.


احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل

احسان علیخانی هم که با برنامه ماه عسل هر سال کلی جنجال درست می کند یکی دیگر از این چهره هاست. چه آن زمان که چشم توی چشم دوربین گفت دختران مجرد به دلیل کمبود شوهر به خواستگاران خود جواب مثبت دهند، چه زمانی که بچه بی سرپرستی را بی هماهنگی به یک زوج تازه فرزند از دست داده تحمیل کرد.


علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

علی ضیا دیگر مجری تلویزیون هم یکی دیگر از چهره هایی است که کار دست مسئولان رسانه ملی داده است. توهین او به پرویز مظلومی در جریان پخش دربی، یکی از این حاشیه ها بود که او به سختی توانست جبرانش کند.


فرزاد حسنی

فرزاد حسنی مجری پرحاشیه برنامه های تلویزیون

فرزاد حسنی هم که در زمینه تولید حاشیه بی رقیب به نظر می رسد؛ چه آن زمان که آزاده نامداری همسر سابقش عکس چهره کتک خورده اش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت، چه آن زمان که با سردار رادان جر و بحث کرد. بدتر از همه تحقیر یک شرکت کننده در مسابقه اکسیر بود که صدای همه را درآورد.

حاشیه های آزاده نامداری، فرزاد حسنی و احسان علیخانی

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
برگرفته از ایران / م.ف
وبگردی