ریزش مو
فرم موهای پرستار جوان طوری بود که نامزدش وی را ترک کرد. اما زن جوان دست از تلاش نکشید و با کشف فرمولی جدید و خانگی توانست هم فرم موهایش را تغییر دهد و هم ریزش موهایش را متوقف کند.

راز جالب پرستار جوان در شستشوی موهایش!

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مشکلاتی که ممکن است ما تجربه آنرا داشته باشیم، ریزش موهایمان بصورت ناخودآگاه در شرایط مختلف است که می تواند آزار دهنده واقع شود. به همین دلیل برای رفع این مشکل به دکتر و متخصص پوست و مو مراجعه می کنیم و از او می خواهیم تا با بررسی کردن موهایمان، نسخه مدنظرش را بپیچد که در ادامه باید چندین ماه برخی داروها را بصورت مرتب استفاده کنیم.

اما یک خانم پرستار جوان اخیرا تجربه جالب خود را در زمینه شستشو موهایش را منتشر کرد که واقعا شوکه کننده است! خانم راشل د روند 28 ساله از هارلم هلند دارای موهای بسیار زیبا و کاملا طبیعی می باشد که به گفته خودش به مدت 3 سال است که از شامپو برای شستشوی موهایش استفاده نکرده و اما نتیجه ای که می توان مشاهده کرد، خارق العاده می باشد!

او از اوایل 20 سالگی اش هر دو روز یکبار از شامپو استفاده می کرد و اما نتیجه ای که مشاهده می کرد، طبق معمول با ریزش روبرو می شد! به همین دلیل او میزان استفاده از شامپو را به کمترین میزان ممکن کاهش داد و در نهایت در اوت 2017 میلادی تصمیم گرفت که به هیچ وجه از شامپو استفاده نکند و برای شستشوی موهایش تنها از سرکه سیب و آب استفاده کند!

شستشوی مو

تفاوت قبل و بعد استفاده از ترکیب سرکه سیب و آب نسبت به گذشته بسیار جالب و قابل قبول می باشد چرا که به میزان زیادی حجم گرفته و فرهای طبیعی در آن ایجاد شده است. او در حال حاضر از ترکیب آجیل و برگ های درختان و گیاهان به نام " ayurvedic " را روی سرش می گذارد و به مدت 30 دقیقه اجازه می دهد بماند!

پرستار جوان

سپس چهار روز دیگر او شاهد فر شدن موهایش می شود که بدون هر گونه وسیله جانبی ایجاد شده است و جالب است بدانید که نامزد او، به دلیل فرم بد موهایش او را ترک کرده بود و اما امروز آنها در کنار یکدیگر هستند. با این حال او گفت شامپوها به دلیل مواد شیمیایی که در آنها بکار رفته است، بسیار قدرتمند می باشند و می توانند پوست و مو را خشک کنند.

راز جالب

جالب است بدانید که او حتی از آب عادی نیز برای شستشوی موهایش استفاده نمی کند و برای ترکیب سرکه سیب تصمیم گرفت از آب باران استفاده کند و به گفته اش تاثیر چشمگیری را بر روی ایجاد کرده است و این در حالی بود که او در ابتدا از این موضوع هراس داشت که به دوستان خود بگوید موهایش را با شامپو نمیشوید و اما نتیجه ای که دریافت کرد، بسیار جالب بود.

فرمول پرستار زن برای قطع ریزش موهایش + عکس

4.3106
این مطلب مفید بود ؟9115
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : شامپو زدن
وبگردی