آهنگ ایرانی
وب سایت رسانه آهنگ به عنوان یکی از برترین رسانه های موسیقی ایران و بعنوان حامی هنرمندان عرصه موسیقی، جدید ترین آثار هنری خوانندگان ایرانی را منتشر می کند.

رسانه آهنگ، به عنوان بزرگ ترین وبسایت موسیقی کشور، جدید ترین و برترین آهنگ های منتشر شده را در سبک های پاپ، سنتی، رپ، راک، تلفیقی، موسیقی های محلی و همچنین مداحی و مولودی، برای دانلود رایگان در اختیار عموم کاربران قرار می دهد.

وب سایت رسانه آهنگ به عنوان یکی از برترین رسانه های موسیقی ایران و بعنوان حامی هنرمندان عرصه موسیقی، جدید ترین آثار هنری خوانندگان ایرانی را منتشر می کند. 

در "سایت آهنگ" می توانید نام جدید ترین و خاطره انگیز ترین ترانه ها و یا نام خوانندگان را جستجو کنید و یا با مراجعه به دسته بندی های مختلف آهنگ های مورد علاقه خود را پیدا کنید. آهنگ ها با توجه به انواع سبک های های موسیقی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. 

به عنوان مثال برترین های سبک آهنگ سنتی منتشر شده توسط استادان، خوانندگان و نوازندگان معروف را می توانید دانلود کنید.

پرطرفدار ترین آهنگ ها در بخش دانلود آهنگ شاد عروسی جدید و قدیمی و یا آهنگ های بندری در این سایت ارائه شده است و برای علاقه مندان به سبک آهنگ رپ نیز تنوع قابل توجهی وجود دارد.

همچنین می توانید آثار مداحان معروف را در بخش دانلود مداحی پیدا کنید. در این بخش مداحی محرم، عاشورا، اربعین، مداحی شهادت حضرت علی، ایام فاطمیه و... برای علاقه مندان در درسترس قرار دارد.

در بخش دیگری با عنوان دانلود موسیقی نواحی می توانید آهنگ های پرطرفدار آذری، گیلکی، عربی، کردی، لری، بختیاری، بندری و سایر آهنگ های محلی دیگر مناطق کشور را دریافت کنید.

همچنین رسانه آهنگ به صورت منظم آلبوم های گلچین خوانندگان، گلچین ماه، گلچین سال، گلدن هیتس و گلچین آهنگ هایی با موضوعات مختلف (همچون گلچین آهنگ شاد، گلچین آهنگ ماشین، گلچین آهنگ عروسی و...) را  به صورت اختصاصی و برای اولین بار در ایران، منتشر می کند تا علاقه مندان بتوانند به سادگی به سبک های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

 
بخش ویژه هنرمندان
در این بخش که ویژه هنرمندان طراحی شده است، خوانندگان و منتشر کنندگان آثار موسیقی می توانند با ارسال تک آهنگ ها و آلبوم های خود یک صفحه پروفایل اختصاصی مانند سایر هنرمندان معروف برای خود داشته باشند که این امکان بصورت اختصاصی و برای اولین بار در بین وبسایت های موسیقی مجاز ایرانی در نظر گرفته شده است. 
در انتها پیشنهاد می کنیم برای دانلود آهنگ جدید به وب سایت رسانه آهنگ  ahaang.com  مراجعه کنید.

بهترین و جدیدترین آهنگ های منتشر شده ایرانی را از کجا دانلود کنیم

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ویرلن
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی