خشایار اعتمادی
امروز 11 فروردین همزمان با سالروز تولد خشایار اعتمادی و محسن افشانی دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی 11 فروردین متولد شدند

اگر برایتان جالب است که بدانید سالروز تولد شما با تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز است ، این مطلب چهره های نمناک را از دست ندهید.

ما در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از اولین ماه سال رسیدیم و میخواهیم شما را با هنرمندان و چهره های مشهور متولد 11 فروردین آشنا کنیم . همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی 11 فروردین متولد شدند

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان 11 فروردین 1350 در تهران متولد شد.

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی در سن 6 سالگی خوانندگی را شروع کرد و در 13 سالگی شروع به یادگیری و نواختن پیانو کرده است. خشایار اعتمادی، فعالیت در عرصه موسیقی را از پانزده سالگی شروع کرد. از سال 74 با از پنهان حافظ وارد دنیای موسیقی شد و با خواندن ترانه بارون با شعری از شاملو به شهرت رسید.

محسن افشانی

محسن افشانی بازیگر ، مجری و تهیه کننده سینما و تلویزیون 11 فروردین 1368 در گلپایگان متولد شد.

محسن افشانی

محسن افشانی ابتدا در برنامه های تلویزیونی مانند آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری فعالیت میکرد و پس از آن کم کم وارد عرصه بازیگری شد و در کارنامه خود کارگردانی و تهیه کنندگی چند فیلم را نیز ثبت کرده است.. این هنرمند جوان با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید.

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 فروردین + تصاویر

330
این مطلب مفید بود ؟1812
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی