ناصر هاشمی
در این مطلب شما را با هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی که در 22 فروردین متولد شدند از ناصر هاشمی تا ایلیا منفرد خواننده کشورمان آشنا میکنیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 22 فروردین هستند؟

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 22 فروردین رسیدیم. امروز 22 فروردین همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 22 فروردین بسنده میکنیم.

ناصر هاشمی

ناصر هاشمی متولد 22 فروردین 1335 در لنگرود و فارغ‌التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

ناصرهاشمی

او برادر مهدی هاشمی است. سریال پدر سالار، سمندون، خانه دیگری، برادرم خسرو و خانه پدری از مشهورترین کارهای تلویزیونی و سینمایی ناصر هاشمی است.

محمد احمدی

محمد احمدی کارگردان، تهیه کننده، بازیگر، مدیر فیلم برداری و عکاس کشورمان 22 فروردین 1341 در یزد متولد شد.

محمد احمدی

اسکی باز ، جنجال در عروسی ، گهواره ای برای مادر ، روز مبادا ، شاعر زباله ها و .... از جمله کارهایی هستند که محمد احمدی در آنها در سمت تهیه کننده و مدیر فیلمبردار حضور داشته است.

عبدالله صفدری

عبدالله صفدری بازیگر و چهره پرداز کشورمان 22 فروردین 1355 در تهران متولد شد. پنجره ، کفش های میرزا نوروز و مردی که موش شد از جمله آثاری هستند که عبدالله صفدری در آن بازی کرده است.

ایلیا منفرد

ایلیا منفرد خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ کشورمان 22 فروردین 1355 در کرمانشاه متولد شد و از هفت سالگی نواختن گیتار را آغاز کرد.

ایلیا منفرد

وی شاگرد استاد محمد نوری بود و با آهنگ گل ارکیده در سال 1376 به شهرت رسید.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 فروردین

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی