سریال گسل

داستان و بازیگران سریال گسل + عکس

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1396کد مطلب : 54395تعداد نظرات : 1 نظر
سریال گسل با بازی سام درخشانی و بیژن امکانیان ساخته علیرضا بذرافشان از پنجشنبه 19 مردادماه 96 روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

سریال گسل از 19 مرداد روی آنتن شبکه یک

سریال گسل ساخته علیرضا بذرافشان و به تهیه کنندگی محسن چگینی در 40 قسمت 45دقیقه ای از پس فردا نوزدهم مرداد هر شب حوالی ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. سام درخشانی یکی از بازیگرانی است که در نقش اصلی جلوی دوربین این کمدی اجتماعی سیاسی میرود.

سام درخشانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این خبر را منتشر کرد و نوشت:پخش سریال گسل از پنجشنبه همین هفته 19 مرداد ماه از شبکه یک سیما...

داستان و بازیگران سریال گسل

بازیگران سریال گسل : سام درخشانی ، بیژن امکانیان ، مهتاج نجومی، فلور نظری، تیرداد کیایی، رامتین خداپناهی، شبنم فرشادجو، ستاره حسینی، سامان دارابی، محمد فیلی، رضا کریمی، نیکی محرابی، کاوه سماک باشی، طوفان مهردادیان و افشین نخعی از بازیگران این سریال هستند.

سریال گسل

سام درخشانی و بیژن امکانیان در سریال گسل

در سریال «گسل»، بیژن امکانیان در نقش محسن اعتبار، فلور نظری لیلا همسر اعتبار، سام درخشانی عرشیا، کارمند و محافظ اعتبار، محمد فیلی پدر اعتبار، مهتاج نجومی مادر عرشیا، ستاره حسینی مرضیه اعتبار فرزند محسن و لیلا نقش آفرینی می کنند.

پخش سریال گسل

رامیتن خداپناهی در سریال گسل

عوامل تولید سریال گسل : نویسندگان علیرضابذرافشان و مهدی شیرزاد، طراح گریم محمد قومی، طراح صحنه و لباس حسین مجد، تصویربردار فرزام گل سفیدی، مدیر تولید رضا کریمی و مدیر تدارکات محمد جمشیدی.

پخش سریال گسل

سام درخشانی در سریال گسل

قصه این سریال درباره یک معاون وزیر است و سام درخشانی نقش بادیگارد و محافظ وی را بازی می کند که داستان حول محور او می چرخد.

پخش سریال گسل

سام درخشانی در نمایی از سریال گسل

محسن چگینی، تهیه کننده سریال «بی نمک» تاکنون آثار متعددی در حوزه کمدی داشته است که از جمله آنها می توان به «مسافران»، «دزد و پلیس»، «چهارخونه»، «ساختمان پزشکان»، «شب های برره» و «شمعدونی» اشاره کرد.

پخش سریال گسل

سام درخشانی در سریال گسل

زمان پخش سریال گسل از شبکه یک

4.268
این مطلب مفید بود ؟5711
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1396-06-17
آقای سام درخشانی در این سریال خیلی خوب نقش ایفا کرده اند و من همیشه به او افتخار میکنم و یکی از پر طرفدار ش هستم . خوش تیپ
30
وبگردی