کاظم احمدزاده
امروز 12 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 12 آذر

روزهای پاییز به سرعت در حال سپری شدن هستند و تا چشم برهم بزنیم زمستان هم از راه میرسد. امروز دوازدهمین روز از سومین ماه فصل پاییز است و نوید رسیدن زمستان کم کم به گوش میرسد.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دوازدهمین روز از آذرماه رسیدم. امروز 12 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 12 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره  های مشهور ایرانی متولد 12 آذرند

نصرالله رادش

نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 آذر 1345 متولد شد.

نصرالله رادش

نصرالله رادش با بازی در مجموعه پرواز 57 به تلویزیون آمد و با بازی در مجموعه باغ مظفر در نقش حیف نون درخشید و نقش متفاوتش در سریال مسافران از او چهره شناخته شده تری ساخت.

سیدکاظم احمدزاده

سیدکاظم احمدزاده مجری پیشکسوت کشورمان 12 آذر 1342 در تهران متولد شد.

کاظم احمدزاده

کاظم احمدزاده از مجریان با سابقه کشورمان است که بیش از دو دهه از عمر فعالیت او در دنیای اجرا میگذرد. جشن رمضان، دوستت دارم مادر، دوستت دارم پدر، در آستان خورشید و ... از جمله برنامه هایی است که کاظم احمدزاده اجرای آن را برعهده داشت.

کوروش یغمایی

کوروش یغمایی آهنگساز و نوازنده کشورمان 12 آذر 1325 در شاهرود متولد شد.

کوروش یغمایی

کوروش یغمایی موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و فعالیت های گسترده ای در موسیقی داشت و آهنگهای ماندگاری از او روانه بازار موسیقی شد و با چهره های زیادی در دنیای موسیقی همکاری داشت.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان 12 آذر 1358 در نیشابور متولد شد.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده موسیقی را نزد پدر آموخت و بعد از آن با بهره مندی از استادان به نام به موسیقی سنتی و تلفیقی روی آورد و تابحال چندین آلبوم را روانه دنیای موسیقی کرده است.

ناصر فرهودی

ناصر فرهودی صدابردار کشورمان 12 آذر 1331 در دامغان متولد شد.

ناصر فرهودی

ناصر فرهودی فعالیت هنری را از سال 59 آغاز کرد و موسیقی فیلم بسیاری از آثار سینمایی مانند من ترانه 15 سال دارم، عروس آتش، سفر به چزابه و ... را برعهده داشت.

نصرت کریمی

نصرت کریمی بازیگر سینما و تئاتر و کارگردان کشورمان دی ماه سال 1303 متولد شد و 12 آذر 1398 درگذشت.

نصرت کریمی

نصرت کریمی فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و به عنوان دستیار کارگردان، دستیار فیلمبردار، تدوینگر، بازیگر و ... فعالیت کرد و اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش آقاجان در سریال دایی جان ناپلئون می شناسند. 

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 12 آذر هستند ؟!+تصاویر

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی