حامد کمیلی
امروز 14 تیر همزمان با سالروز درگذشت عباس کیارستمی کارگردان کشورمان و سالروز تولد هنرمندان مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 14 تیر متولد و یا درگذشتند

در روز شمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از تیرماه رسیدیم . امروز 14 تیر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 14 تیر متولد شدند و امروز همزمان با سالروز درگذشت کدام یک از چهره های مشهور ایرانی ادامه این مطلب را از دست ندهید.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی کارگردان سرشناس کشورمان اول تیر 1319 در تهران متولد شد و 14 تیر 1395 در پاریس درگذشت.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی از کارگردان های سرشناس کشورمان است که در سینمای جهان شناخته شده است و از او به عنوان کارگردان ، شاعر ، نقاش ، عکاس ، تهیه کننده و فیلمنامه نویس یاد میشود.

حامد کمیلی

حامد کمیلی بازیگر سرشناس کشورمان 14 تیر 1361 در اصفهان متولد شد.

حامد کمیلی

حامد کمیلی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و از شاگردان گلاب آدینه است . این هنرمند در جشنواره تئاتر فجر جایزه بهترین بازیگر را از دستان علی نصیریان دریافت کرد. سریال قبله عالم آخرین کار حامد کمیلی در شبکه نمایش خانگی است.

محمد اصفهانی

محمد اصفهانی خواننده کشورمان 14 تیر 1345 در تهران متولد شد.

محمد اصفهانی

محمد اصفهانی پزشک، خواننده و آهنگساز پاپ و سنتی ایرانی کشورمان از چهره های سرشناس در موسیقی کشور است و تیتراژهای بسیاری برای سریال های تلویزیون خوانده است.

علی عمرانی

علی عمرانی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 14 تیر 1339 در بهشهر متولد شد.

علی عمرانی

علی عمرانی با سریال خدا را هجی کن به کارگردانی اصغر همت در سال 1358 فعالیت تلویزیون خود را آغاز کرده و در فیلم های به کجا چنین شتابان، جراحت، چهره به چهره، آخر بازی، ماه و خورشید و .... به ایفای نقش پرداخته است.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 14 تیر +تصاویر

3.851
این مطلب مفید بود ؟3912
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی