ساره بیات
امروز 14 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 14 مهر متولد شدند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 14 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولدین این روز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1359 در تهران متولد شد.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری با بازی در مجموعه دلنوازان و فاصله ها در تلویزیون به شهرت رسید و سریال هایی چون آمین، ماه و پلنگ، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان جلوی دوربین رفت.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1358 متولد شد.

ساره بیات

ساره بیات با بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین به عنوان چهره ای سینمایی شناخته شد و در سریال عاشقانه، فیلم محمد رسول الله، زرد، لابی، رحمان 1400، بیست و یک روز بعد و ... جلوی دوربین رفت.

شیوا بلوریان

شیوا بلوریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1358 متولد شد.

شیوا بلوریان

شیوا بلوریان با بازی در سریال زیر آسمان شهر، کلانتر و نقطه چین شناخته شد و از جمله فیلم های او میتوان به شب هزار و یکم، ستاره های سربی، ضربان منفی، دفترخانه شماره سیزده، حس پنهان، مه بانو و کمکم کن اشاره کرد.

محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی مجری برنامه های فوتبالی تلویزیون 14 مهر 1365 در کرج متولد شد.

محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی در دوران دانشجویی و در زمان همکاری با رادیو کرمانشاه، گزارش هایی را برای شبکه سه ارسال میکرد و همین موضوع و بعد از آن با پذیرفته شدن در تست گزارشگری صدا و تایید عادل فردوسی پور به شبکه سه سیما راه یافت. او از سال 83 حضور جدی در تلویزیون را آغاز کرد و به اجرای برنامه های مختلف فوتبالی پرداخت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 مهر +عکس

447
این مطلب مفید بود ؟389
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی